Balans Festiwal

Festiwale
Balans Festiwal
Sobota, 13 lipca 2024
godz: 14:00

Glampspace

Łazki 18, Międzyrzec Podlaski

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Fine Day Events we współpracy z Glampspace zapraszają na całkiem nowy projekt, festiwal muzyki elektronicznej – Balans Festiwal w Międzybrodziu Bialskim!

13 lipca wprowadzimy równowagę do Waszego życia dodając mu jeszcze więcej radości, uśmiechu, jedności z naturą za pomocą niesamowitej muzyki, pięknych okoliczności przyrody oraz dodatkowych atrakcji, które pozwolą Wam zapomnieć o swych troskach i cieszyć się chwilą.

Balans Festiwal w Międzybrodziu Bialskim będzie jednym z najbarwniejszych punktów festiwali letnich w okolicy. Dźwięki muzyki elektronicznej połączone z dekoracjami i światłami scenicznymi w malowniczym ośrodku Glampspace położonym tuż przy linii brzegowej Jeziora Międzybrodzkiego sprawią, że będziemy chcieli zostać w świecie Balansu na zawsze!

Organic House, Progressive House, Techno, Downtempo – to główne gatunki muzyczne, które porwą Was do tańca dzięki artystom z czołówki polskiej i lokalnej sceny muzyki elektronicznej. Line up wkrótce!

Dołącz do nas – zbalansuj swoje życie i tańcz z nami do białego rana!

Pierwszy raz dajemy również możliwość noclegu! O szczegółach będziemy informować na naszych portalach społecznościowych!

Balans Festiwal to nie tylko muzyka – to także atrakcje, które w trakcie dnia będą umilać Wam czas:

-zajęcia jogi
-ćwiczenia oddechowe i medytacja
-masaże relaksacyjne
-pływanie kajakami i rowerkami wodnymi
-supy

Na naszym wydarzeniu standardowo zadbamy o wielką strefę chillu dla Was, strefę gastronomiczną oraz strefę barową.

Line up:

TBA

Wydarzenie 18+


Balans Festiwal | 13 lipca 2024 Sobota, Glampspace

Biletomat.pl
89 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →