WaluśKraksaKryzys I Kraków I + piekło + niebo + I 7.04.2024

Alternatywa
WaluśKraksaKryzys I Kraków I + piekło + niebo + I 7.04.2024
Niedziela, 07 kwietnia 2024
godz: 18:00

Klub Forty Kaleparz

Kamienna 2 i 4, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

WALUŚKRAKSAKRYZYS
NOWA DATA: 7 kwietnia 2024 | godzina 18:00
Kraków | Klub Forty Kleparz
Szanowni fani,
Musimy przełożyć koncert WaluśKraksaKryzys oraz Błażeja Króla, zaplanowany w najbliższą niedziele (5 listopada 2023) na wiosnę – 7 kwietnia 2024.
Powodów tej decyzji było wiele i dotyczą one spraw przede wszystkim organizacyjnych i nie są one związane ze stanem zdrowia któregoś z artystów. Bardzo wszystkich przepraszamy za to zamiesznie i obiecujemy, że na wiosnę z wielu względów, które owiane są póki co tajemnicą, ta zmiana wyjdzie wszystkim na lepsze.
Bilety nie tracą ważności i jeśli ktoś z Państwa nie będzie mógł być z nami w nowej dacie, będziemy wdzięczni za zwrot do 5 kwietnia 2024 r.
Do zobaczenia!

W tym dniu o godzinie 20:30 zagra również Błażej Król. Istnieje możliwość zakupu karnetu, który upoważnia do wstępu na dwa koncerty.
Harmonogram:
12:00 – otwarcie Restobar Forty Kleparz
17:30 – otwarcie drzwi na koncert WALUŚKRAKSAKRYZYS
18:00 – koncert WALUŚKRAKSAKRYZYS
20:00 – otwarcie drzwi na koncert BŁAŻEJ KRÓL
20:30 – koncert BŁAŻEJ KRÓL
———————————————————
WaluśKraksaKryzys wystąpi w ramach trasy promującej album “+ Piekło + Niebo +”!
WaluśKraksaKryzys! Jeden z najciekawszych wykonawców polskiej sceny alternatywnej zaprezentuje materiał promujący najnowszy album “+ Piekło + Niebo +”! Bilety dostępne w sprzedaży!
Stanowisko WKK:
witam
przemiłą konsekwencją premiery płyty + piekło + niebo + są koncerty promujące płytę + piekło + niebo +, a biorąc poprawkę na to w jakich czasach żyjemy, to premiera płyty + piekło + niebo + promuje trasę promującą płytę + piekło + niebo +
jeśli czytasz te słowa, to z tego miejsca zapraszam cię na te koncerty, a jak już je przeczytasz, to zapraszam cię z każdego innego miejsca jednocześnie, bo w moim założeniu ten post działa jak foton
czyli nie wiem jak
kiedyś ta niewiedza wprawiała mnie, delikatnie pisząc, w zakłopotanie, a dziś czuję siłę w poczuciu bezradności, znajdując w sobie nowe pokłady transcendentalnego zaufania i ciekawości
przyznać się muszę do niecierpliwości, bo materiał z + piekło + niebo + jest najwierniejszym wydaniem moich wnętrzności
piszę te słowa, bo wiem, że wśród was są osoby, które czują to, co ja – wszędzie, wszystko, naraz
w
!!! OSTRZEŻENIE !!!
przy sprzyjających warunkach w trakcie koncertów będą stosowane techniki hipnozy A. Hoffmana
w trosce o wasze bezpieczeństwo na każdym z koncertów, przy stoisku z merchem, będzie dyżurował hipnoterapeuta.
WaluśKraksaKryzys to najgłośniejszy debiut muzyki gitarowej ostatnich lat. Głośność najprawdopodobniej zawdzięcza ogromnej szczerości w tekstach i ciekawą kreację w braku kreacji. Jak sam o sobie mówi: osoba wątpiąca, ale wierząca, muzyk, autor, kompozytor, poeta, aktor, reżyser, przyszywany kuzyn Olka Świerkota, twórca około 10 kolaży, znany z duetu fajka boys internazionale. Grał z podkładem z takimi zespołami jak Wilki, Black Sabbath, Behemoth, czy Megadeath.
Jako r. muller ma na swoim koncie trzy utwory utrzymane w stylistyce szeroko rozumianego techno i jednego dj seta w Łódzkim klubie Konkret. Użytkownik darów losu, uczestnik mniej lub bardziej skomplikowanych relacji (również z samym sobą).Fan natury, chemii, darta, metafizyki, niezwykłej przemiany Mariana Banasia, zdrowego ciała, Andrzeja Dragana, zdrowego ducha i zdrowego, zdrowego rozsądku. Chętnie nosi używane ubrania w rozmiarach S/M.