Pan Zimna Łapa & Good Paul @Alchemia

Clubbing
Pan Zimna Łapa & Good Paul @Alchemia
Piątek, 26 maja 2023
godz: 22:00

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

DJ’s:
Pan Zimna Łapa
(aka Lapsky aka PZŁ) to turntablista, DJ i producent rezydujący w Krakowie. Jest mistrzem Polski VChamps. Za gramofonami stoi od 2006 roku, produkuje od 2003. Czynnie działa w turntablistycznym kolektywie Missing Ingredient, moderuje również legendarne forum tablism.com. Współprowadził klasyczną audycję Turntable Show, która gościła na falach Radia Rewers. Fani skreczu w całej Polsce znają go z ogromnej ilości skrecz sesji w różnych miejscach kraju. Wielokrotnie zderzał się na scenie z takimi tuzami jak DJ Eprom, bNtheDJ, Chmielix czy DJ Krime.Łapa to również zapalony DJ, w swoich setach w brawurowy i zaskakujący sposób łączy: funky, disco, breaks, mash-ups, real hip-hop, miami bass, jungle, riddimy, afrobeat, dubstep, jump up, filter house, garage, bass music. Okrasza je umiejętnie dobranymi efektami, i przede wszystkim wyśmienitymi, melodyjnymi skreczami, tworząc na gramofonach coś więcej niż przeciętny set djski. Jego największym sukcesem jest zwycięstwo na organizowanych przez firmę Vestax zawodach VChamps 2011. Jego unikatowe umiejętności kreatywnego miksowania zostały docenione przez legendy światowego DJingu i turntablismu – Qberta i Craze’a.
Good Paul
Za deckami spędził ponad dwie dekady i jest bez wątpienia jedną z ciekawszych postaci polskiej sceny DJ-skiej zarówno pod względem selekcji muzycznej jak i technicznego skila. Jako dj prezentuję eksplozję gatunków oscylując pomiędzy house, jazz, nu bass, od wgniatających w ziemię basowych massiv-ów po soulfull-owy house i hip hop czasem flirtując z dnb.
Absolwent Red Bull Music Academy, producent mający na swoim koncie wydania dla takich wytwórni jak Berlińskich: Project Mooncircle, Pets, Mercedes Benz oraz dla naszych lokalnych t label-i: Most, U Know Me, WAYMM i innych.��
Jego umiejętności DJ-skie były wielokrotnie doceniana dzięki temu miał okazję zagrać na największych festiwalach światowych i polskich: Sonar Festival : Barcelona – Hiszpania Heineken Music : Gdynia – Polska Tauron – Katowice – Polska – Polska Boogie Brain – Szczecin – Polska Selector – Kraków – Polska Audioriver – Płock – Polska W parade – Wrocław – Polska Parada Wolności. W Polsce również można go usłyszeć w wielu klubach prezentujących alternatywne nurty muzyki klubowej. Aktualnie mieszka i miksuje w Krakowie.

Wstęp: FREEImprezy blisko Ciebie w Tango App →