Juwenalia Krakoskie – STREFA POLIBUDA | SOBOTA

Festiwale
Juwenalia Krakoskie – STREFA POLIBUDA | SOBOTA
Sobota, 18 maja 2024
godz: 19:00

Lotnisko Rakowice Czyżyny

Skarżyńskiego 1, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

PRO8L3M | Kaz Bałagane | ? | 18.05 | STREFA POLIBUDA

Juwenalia Krakoskie 2024 – STREFA POLIBUDA to kolejna edycja studenckiego święta, które od lat przyciąga tłumy miłośników muzyki i dobrej zabawy. Tym razem bawimy się w dniach 17-18 maja na pasie Lotniska Rakowice – Czyżyny w Krakowie, które stanie się sceną dla niezapomnianych koncertów i umożliwi Wam wejście w muzyczny świat podzielony na dzień hip-hopowy i rockowy.

18 maja – drugi dzień festiwalu, nasączony rytmami hip-hopu, obiecuje ekscytujące doznania dla fanów tego gatunku. Nastrój rozpali się od pierwszych dźwięków, kiedy utalentowani artyści zabiorą publiczność w podróż przez świat rapu, bitów i flow. Atmosfera będzie niesamowicie energetyczna, a pulsujące rytmy sprawią, że nikt nie będzie mógł stać w miejscu.

Pas Lotniska Rakowice – Czyżyny w Krakowie, stanie się areną niezapomnianych przeżyć muzycznych. W tych dwóch dniach uczestnicy Juwenaliów Krakoskich będą mieli okazję dołączyć do wielkiej imprezy, która połączy ich pasję do muzyki i chęć do wspólnej zabawy. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci każdego, kto będzie uczestniczył w tej muzycznej uczcie.

Bilety będą sprzedawane w kilku pulach – spieszcie się i zdobądźcie je w jak najniższej cenie! Nic, naprawdę nic nie pomoże, jeśli Wy nie kupicie biletu zanim ogłosimy sold out!

❗❗ Osoby do 16 roku wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, 16+ za pisemną zgodą rodzica: WZÓR ZGODY
🎫 Bilet ulgowy wyłącznie dla studentów i doktorantów za okazaniem legitymacji.

REGULAMIN IMPREZY

Do zobaczenia pod sceną!


Juwenalia Krakoskie – STREFA POLIBUDA | SOBOTA | 18 maja 2024 Sobota, Lotnisko Rakowice Czyżyny

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.