Confetti Wine Fest vol. 3

Festiwale
Confetti Wine Fest vol. 3
Sobota, 22 kwietnia 2023
godz: 12:00

Klub Forty Kaleparz

Kamienna 2 i 4, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

CONFETTI WINE FEST wraca do Fortów Kleparz już 22 kwietnia 2023!
Największy w Polsce festiwal win naturalnych, biodynamicznych i organicznych!
Zapraszamy Was na trzecią edycję Confetti Wine Fest, która odbędzie się w niesamowitych przestrzeniach Fortów Kleparz w Krakowie. Przygotujcie się! Win do spróbowania będzie wiele, a atrakcji jeszcze więcej
Najlepiej i najszczerzej o winach opowiadają sami producenci, dlatego to oni są sercem naszego festiwalu. Między 12:00, a 19:00 będziecie mogli spróbować win od ok. 70 producentów z całej Europy. Część winiarzy nie posiada jeszcze importera w Polsce, dlatego do spróbowania będą także wina na naszym rynku niedostępne.
W trakcie festiwalu stworzymy Strefę Edukacyjną i Strefę Gastronomiczną.
Gdyby ktoś jeszcze nie był przekonany, że tego dnia po prostu trzeba być w Fortach, przypominamy: po części degustacyjnej płynnie przechodzimy w afterparty. Odpalamy głośniki, otwieramy kolejne butelki w naszym pop-up wine barze, rzucamy konfetti i z kieliszkiem w ręku kontynuujemy celebrację wieczoru!
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Impreza nie ma charakteru branżowego, jest otwarta dla publiczności. Bilet uprawnia do wielokrotnego wstępu na festiwal, degustacji wszystkich win prezentowanych przy stołach, udziału w otwartych spotkaniach w Strefie Edukacyjnej oraz udziału w afterparty – Wine Night Stand!