Gooral | Wolno 2 Tour | Toruń

Elektronika
Gooral | Wolno 2 Tour | Toruń
Sobota, 28 stycznia 2023
godz: 20:00

NRD

Browarna 6, Toruń

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

🎫 OTWARCIE BRAM 19:00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Gooral wyrusza w solową trasę koncertową promującą jego nową płyę “Wolno 2”.
Artysta po raz kolejny zabierze nas w organiczno-downtempową podróż, podczas której zaprezentuje zupełnie nowe utwory. Agencja Perspektywy zaprasza na cztery wyjątkowe koncerty w ramach trasy Wolno 2 Tour, podczas których ponownie doświadczymy magii downtempowego live actu, w jedynym i niepowtarzalnym klimacie Goorala.

Premiera płyty “Wolno 2” miała miejsce 22 listopada 2022 r.
Krążek został wydany przez wytwórnię Resueño, której założycielem jest Mose. Za dystrybucję płyty na terenie Polski odpowiada Agencja Perspektywy.

Gooral od 15 lat z powodzeniem łączy muzykę klubową, elektroniczną i góralską. Ten producent zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach, takich jak Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Gooral wydał 6 albumów studyjnych i jedną płytę DVD z ZPIT Mazowsze, która okazała się bestsellerem Empiku. W marcu 2020 ukazał się album Goorala Ethno Elektro 2 w formie fizycznej. Ten dwupłytowy album zawiera m.in. płytę „Wolno”, która sygnalizuje nową przestrzeń muzyczną artysty – organiczne, bliskie natury downtempo. Utwory z płyty „Wolno” zostały docenione i wydane przez uznane wytwórnie, takie jak Bar 25 (Berlin) czy Pipe And Pichet (Los Angeles).

Podczas trasy Wolno 2 Tour Gooral zaprezentuje solo live act na syntezatorze, piszczałce, okarynach, efektach oraz komputerze. Podczas koncertów będzie można usłyszeć również kilka utworów znanych z płyty „Naturalna Generacja” ale w innych, wcześniejszych aranżacjach.

27.01 – Olsztyn / Zgrzyt
28.01 – Toruń / eNRDe
17.02 – Warszawa / BARdzo Bardzo

Nagrania:
Gooral – Doliny, doliny
youtu.be/X3Lj4weXrfg

Gooral – Dbaj o swoją drogę
youtu.be/hCkodqhD1Rw

Gooral – LIVE na Snowfest
youtu.be/6VPfpM4dGBg

Organizator: Agencja Perspektywy
Kontakt: [email protected]

Regulamin koncertu: agencjaperspektywy.pl/regulamin

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Gooral | Wolno 2 Tour | Toruń | 28 stycznia 2023 Sobota, NRD

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →