Shlømo I GDAŃSK I Techno Balkon 070723.

Elektronika
Shlømo I GDAŃSK I Techno Balkon 070723.
Piątek, 07 lipca 2023
godz: 20:00

Hala Olivia

Aleja Grunwaldzka 470, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

SHLØMO to raver z krwi i kości, crème de la crème francuskiej sceny techno i VIPER DIVA w jednym. Występuje regularnie w Berghain, na Amsterdam Dance Event,czy Exit festival.

Jego muzyka to skrzyżowanie nurtów techno, eksperymentalnej elektroniki i ambient, co przedstawia na debiutanckim albumie Mercurial Skin.
Trudno wyobrazić sobie TECHNO BALKON 2023 bez jego udziału, ponieważ Shlømo / Viper Diva] w rave odsłonie czuje się jak ryba w wodzie, a Gdańsk potrafi docenić dobra rybkę 🙂

More info soon.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Shlømo I GDAŃSK I Techno Balkon 070723. | 7 lipca 2023 Piątek, Hala Olivia

Biletomat.pl
49 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →