Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin)

Elektronika
Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin)
Sobota, 26 listopada 2022
godz: 22:00

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Exceptions prezentuje:

Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec / Berlin)
Za nami udane dwie edycje cyklu imprez Exceptions. Wystąpiło na nich dwóch ciekawych artystów i zebraliśmy sporo dobrych feedbacków, które zmotywowało nas do szukania kolejnego artysty na kolejną edycję. I znaleźliśmy. Jej set przypadł do gustu nam jak i wielu osobą na Lost Festival, a po zanurzenie się w jej twórczość i przesłuchania chyba wszystkich mixów na soundcloudzie stwierdziliśmy że to jest to.
LINBER LYNX urodziła się w Rijece w Chorwacji, w sylwestra 1983 roku. Po przeprowadzce z rodziną do Berlina wszystko poszło w kierunku muzyki. Scena pop & rock lat 80-90, ruch RnB i hip hop lat 90-tych, a także muzyka bluesowa i klasyczna. To wszystko gdzieś można wyczuć w jej setach i ich smaku, bo jej mixy to szeroka gama od downtempo i deep house po techniczne brzmienia z melodyjnymi i oldschoolowymi akcentami. Gra w całej Europie od Bałkanów, przez Istambuł, a także w Egipt, Londyn czy Berlin, gdzie obecnie mieszka. Niedawno gościła na odbywającym się ADE Festival w Amsterdamie ale usłyszeć ją można było także na chociażby EXIT Festival czy DeVet Festival w Belgradzie.
W 2013 roku założyła własną agencję o nazwie LIQUID, która wnosi świeże brzmienie i nowe wrażenia imprezowe na chorwacką scenę undergroundową. A sztandarowym jest dla niej wybór szalonych lokacji, odważnych składów djskich i potężnych sound systemów. Nie można też zapomnieć że nasz andrzejkowy gość to także doceniona djka radiowa która swoimi programami plasowała się w Top 3 najczęściej słuchanych audycji w amerykańskim Proton Radio, gdzie dzieli rozkładówkę z takimi artystami jak Lee Van Dowski, Hernan Cattaneo, John Digweed, Darren Emersonem i wielu innych.
Całości wydarzenia doprawi lokalny skład na czele z dobrze znanymi, lubianymi i prężnie działającymi artystami czyli Daniel Stetting, Maciej Wunsch oraz Dawid Korniak.

lineup:

_______________

Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec / Berlin)

https://soundcloud.com/linberlynx
https://www.facebook.com/djlinberlynx/

________________

Daniel Stetting
(Sonda Rec / Nitodrum rec / Tanzbar – Szczecin)

https://soundcloud.com/danielstetting
https://www.facebook.com/danielstettingart

________________

Maciej Wunsch
(All The Beautiful Monsters Rec. / Sonda Rec – Szczecin)

https://soundcloud.com/maciejwunsch
https://www.facebook.com/MaciejWunschOfficial

________________

Dawid Korniak
(Elektroniczny Szczecin / Canalia – Szczecin)

https://soundcloud.com/dawidkorniak
https://www.facebook.com/ElektronicznySzczecin

W dniu imprezy na bramce bilety w cenie 50zł (ilość ograniczona).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Exceptions pres. Linber Lynx (LIQUID / Melodic Room / Lump rec. / Berlin) | 26 listopada 2022 Sobota, Hala Odra

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.