Instytut Techno Truck Poland | Rave The Planet 2023

Elektronika
Instytut Techno Truck Poland | Rave The Planet 2023
Sobota, 08 lipca 2023
godz: 14:00

Berlin

TBA, Barcin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Rave The Planet 2023 – INSTYTUT TECHNO TRUCK POLAND już wkrótce na Paradzie Miłości w Berlinie!

Wspólnie z naszymi partnerami – Fetish Chateau, muno.pl i Prozak 2.0 – szykujemy się do wzięcia udziału w Rave the Planet, będącej kontynuacją najbardziej legendarnej imprezy elektronicznej na świecie – Love Parade!

Roztańczony tłum przejdzie ulicami Berlina już 8 lipca, a Wy macie możliwość do niego dołączyć i stać się częścią najważniejszego wydarzenia dla kultury techno na świecie!

Mamy dla Was ograniczoną pulę biletów – kto pierwszy, ten lepszy! Bilet upoważnia do wejścia na naszą dwupoziomową ciężarówkę. Na platformie istnieje możliwość zakupu napojów alkoholowych oraz skorzystania z toalety.

Widzimy się już 8 lipca w Berlinie na Rave The Planet Parade 2023 – MUSIC IS THE ANSWER⚡️⚡️⚡️

[English]

Rave The Planet 2023 – INSTYTUT TECHNO TRUCK POLAND coming soon to the Berlin Love Parade!

Together with our partners – Fetish Chateau, muno.pl and Prozak 2.0 – we are preparing to take part in the parade at the highest level. What’s more – it will be possible to join us and experience an unforgettable adventure! A limited pool of tickets is available right now – first come, first serve 😉

The ticket entitles you to enter our double-decker truck. On the platform, it is possible to purchase alcoholic beverages and use the TOI TOI toilet.

See you on July 8 in Berlin at Rave The Planet Parade 2023 – MUSIC IS THE ANSWER⚡️⚡️⚡️

LINE-UP

AETHA
BEXA
BŁAŻEJ MALINOWSKI
CONRADQ B2B JUNIORE
DTEKK
MANOID
MEG B2B SENTHIA
SEPT
TRUANT

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Instytut Techno Truck Poland | Rave The Planet 2023 | 8 lipca 2023 Sobota, Berlin

Biletomat.pl
699 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.