ORW Festiwal

Festiwale
ORW Festiwal
Piątek, 30 czerwca 2023
godz: 18:00

Bałtowski Kompleks Turystyczny Miasteczko Festiwalowe przy stoku narciarskim

Bałtów, Bałtów

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

ORW Festiwal to muzyczny projekt zapewniający dawkę pozytywnej energii. Muzyka, radość, energia – to hasło tegorocznej edycji. 30 czerwca, 1 lipca bądź z nami! Pierwszy dzień festiwalu to koncerty największych gwiazd polskiej sceny rapowej, na której wystąpi aż 6 artystów. Wśród nich debiutanci i starzy wyjadacze. Ich utwory biją rekordy popularności w serwisach muzycznych. Sobotni wieczór upłynie w klimacie techno, trance, house i elektro. Powracamy do korzeni, a na naszej scenie wystąpią gwiazdy muzyki klubowej, bawiący publiczność na największych w Polsce festiwalach. Tej nocy na naszej scenie pojawi się również zagraniczny artysta, który swoim setem porwie wasze serca. Jego styl i determinacja sprawiają, że utwory stają się największymi hitami na całym świecie. Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, a dokładniej tuż przy stacji narciarskiej powstanie miasteczko festiwalowe, oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej (Restauracja Browar Bałtów, Restauracja Bałtowski Zapiecek, Zajazd Przystocze, Jadło pod stokiem). Wydzielona zostanie także strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować swoją energię. Scena artystyczna powstanie na terenie stoku narciarskiego, co sprawi, że uczestnicy festiwalu będą mogli odczuć jakby byli w amfiteatrze.

Line up:

30 czerwca:
18:30 – Kubańczyk
19:30 – Kaz Bałagane
20:30 – Smolasty
21:30 – Polska Wersja
22:30 – O.S.T.R
23:30 – Avi

1 lipca
19:00 – Szklan & Deebart
19:45 – Arti & Ralph
20:30 – DBL
21:30 – DJ Matys
22:30 – C-Bool
00:00 – TUJAMO
1:30 – DJ Kuba & Neitan
1:30 – Bounce Inc.
2:30 – Hazel

osoby poniżej 16 roku życia, mogą brać udział w wydarzeniu, ale muszą znajdować się pod opieką opiekuna.
osoby, które ukończyły 16 rok życia, mogą samodzielnie przebywać na terenie festiwalu. Aby uniknąć niejasności na bramce, zachęcamy do posiadania dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


ORW Festiwal | 30 czerwca 2023 Piątek, Bałtowski Kompleks Turystyczny Miasteczko Festiwalowe przy stoku narciarskim

Biletomat.pl
99 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →