Rysy live & LuLu Malina @ From Poland with love / Katowice

Elektronika
Rysy live & LuLu Malina @ From Poland with love / Katowice
Piątek, 09 grudnia 2022
godz: 23:00

P23 Katowice

Porcelanowa 23, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Już 9 grudnia, w nieznanej przez Was, tymczasowej miejscówce na katowickiej mapie klubowej, Be Kolektiv powraca z widowiskiem, które będzie ucztą dla Waszych oczu, uszu ale przede wszystkim serc.
Zanurzmy się wspólnie w muzykę od duetu Rysy. Dawniej znani jako „Traveller”, w zeszłym roku wrócili na deski sceny elektronicznej tanecznym krokiem, za którym podążając słyszymy, że kilka lat przerwy nie poszło na marne. Wyraźnie wyczuwalna jest różnorodność, technicznie i jakościowo numery są genialne co usłyszeć możecie przesłuchując ich jeszcze ciepły album 4GET. Poza klasyczną dla nich dynamiką i harmonią utworów każda z ich produkcji niesie ze sobą ogromny ładunek emocjonalny, nadając setom tego właśnie czegoś. Tej wyjątkowej, niezwykłej i rzadkiej chwili intensywnego i przede wszystkim wspólnego przeżywania tych samych emocji, którymi artyści dzielą się z nami za sprawą sztuki tworzenia muzyki. Tworzy to atmosferę mistyczną, która łączy wirtuozów z roztańczoną, w poczuciu ekstatycznego szczęścia publiką jakąś magiczną nicią, która zawiązana między wszystkimi stwarza moment nierozerwalnej jedności, miłości, zrozumienia i wzruszenia, który w sercu pozostaje już na zawsze.
Na supporcie, jedna z najbardziej energetycznych postaci polskiej sceny – LuLu Malina.
Za oprawę wizualną odpowie niezawodny Lumen Art.
Naszą misją jest tworzenie wydarzeń niezapomnianych i niepowtarzalnych. Nie inaczej jest z From Poland with Love: Rysy Live! Rozpoczętego w 2015 roku cyklu imprez, na którym wystąpili Ishome, Emika, Gidge czy Kalipo, który z powodzeniem kontynuowany jest po dziś dzień. Wpadajcie Kochani i zanurzcie się z nami w krainie pięknej muzyki, niezapomnianych chwil i niczym niezmąconego szczęścia.
Line up:
❤️Rysy live
tiny.pl/wcrkf
🧡LuLu Malina
soundcloud.com/lulumalina
💚Sima (BE Kolektiv)
soundcloud.com/simaofficiall
💙Holly Molly
soundcloud.com/holly-molly-819384778Imprezy blisko Ciebie w Tango App →