FESTIWAL SIMBIOSA

Festiwale
FESTIWAL SIMBIOSA
Czwartek, 01 czerwca 2023
godz: 17:00

Warchały nad jeziorem Świętajno

Warchały, Warta

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Festiwal Simbiosa to zlot elfów, czarownic, magów, adeptów sztuk wszelakich i wszelkiej maści dusz pięknych. Już na początku lata 2023 w magicznej scenerii jednego z najpiękniejszych jezior, zwanego Perłą Mazur.

W trakcie czterech dni wydarzenia, możesz spodziewać się wielu warsztatów, prelekcji oraz wieczornych niezapomnianych koncertów.

Co Cię czeka na Festiwalu Simbiosa?
 · 7 stref tematycznych: 5 obszernych namiotów z warsztatami i prelekcjami oraz 2 sceny – główna i scena muzyczna na plaży

    · 7 stref tematycznych: 5 obszernych namiotów z warsztatami i prelekcjami oraz 2 sceny – główna i scena muzyczna na plaży

    · Powitanie dnia porannymi zajęciami ruchowymi, w dwóch strefach, do wyboru

    · Ponad 100 godzin warsztatów i praktyk z wieloma wspaniałymi prowadzącymi

    · Moc energii!

    · Koncerty medytacyjne

    · Spotkania z tantrą

    · Warsztaty tańca 5Rhytms

    · Biodanza

    · Codzienna praktyka Jogi z prowadzącymi z Polski oraz Indii

    · Codzienna Vinyasa Flow

    · Medytacje i mantry

    · Koncerty gongów, kamertonów i mis

    · Warsztaty dancehall

    · Warsztaty tao yin

    · Warsztaty acro-yoga

    · Wspaniałe wieczorne koncerty w scenerii zachodzącego słońca nad jeziorem Świętajno

    · Po koncertach DJ-sety

    · Bogata oferta aktywności wodnych, min. kajaki i rowery wodne

    · Przepiękna i obszerna plaża, z bardzo długim wypłyceniem. Miejsce idealne dla dzieci

    · Strefa dla dzieci

    · Wieczorne wielkie ogniska

Zakwaterowanie w namiotach na kempingu, na obszernej przestrzeni pośród drzew. Na terenie łatwy dostęp do mediów i ultra-nowoczesnej infrastruktury sanitarnej. Około 1500 m. od terenu festiwalu dostępne są sklepy. Na terenie bardzo dobry zasięg do sieci komórkowej. Do dyspozycji uczestników obszerna plaża, ponad 100 metrów linii brzegowej, miejsca na ogniska i kilkanaście hektarów pięknego, tonącego w naturze terenu festiwalowego.

Start festiwalu w czwartek o godzinie 17:00 i koniec w niedziele o godzinie 16:00. Każdy dzień festiwalu kończyć będziemy o północy ale to nie oznacza, że nic się nie będzie działo. Namioty warsztatowe pozostaną otwarte, ogniska będą płonąć, a Ciebie zachęcamy do zabrania swojego instrumentu muzycznego. Będzie wiele okazji aby z niego skorzystać.

Dopuszczalne jest pojawienie się na terenie festiwalu przed dniem oficjalnego startu – w takim przypadku obowiązywać będzie opłata wg cennika właściciela terenu w wysokości 20 zł. za każdą dobę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


FESTIWAL SIMBIOSA | 1 czerwca 2023 Czwartek, Warchały nad jeziorem Świętajno

Biletomat.pl
369 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.