The War On Drugs / Warszawa / Letnia Scena Progresji / 12.06

Alternatywa
The War On Drugs / Warszawa / Letnia Scena Progresji / 12.06
Poniedziałek, 12 czerwca 2023
godz: 20:00

Letnia Scena Progresji

Fort Wola 22, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kiedy: 12.06.2023
Godziny: 18:00 otwarcie bram, 20:00 start
Gdzie: Letnia Scena Progresji
Bilety: 145 zł w przedsprzedaży / 165 zł w dniu koncertu.
__________________________________
Czy The War On Drugs są dziś jednym z najważniejszych amerykańskich zespołów indie rockowych? Takie zdanie zdecydowanie nie będzie przesadą! Istnieją niecałe 20 lat, a przez ten czas zdążyli wydać 5 albumów, które mocno wpłynęły na całą szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Co sprawa, że są tak ważną i wpływową grupą? Undergroundowa szczerość i radość z grania miesza się u nich z absolutną muzyczną perfekcją. Najlepszym uhonorowaniem dotychczasowej kariery zespołu jest w pełni zasłużona nagroda Grammy.
Dyskografię Amerykanów zamyka album „I Don’t Live Here Anymore” z 2021 roku. Tych dziesięć niezwykle przebojowych i dopracowanych utworów to kolejny, konsekwentny krok w karierze The War On Drugs. Album zebrał, tradycyjnie dla tego zespołu, same pozytywne recenzje, zachwycając krytyków i przynosząc kolejne rzesze oddanych fanów. Możecie być pewni, że na koncercie usłyszycie nie tylko najlepsze utwory z tego krążka, ale również przekrojowy wybór największych przebojów, które doskonale znacie.
Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami na pierwszym koncercie The War On Drugs w Polsce. Do zobaczenia na Letniej Scenie Progresji!
Pozycja obowiązkowa dla fanów: Kurt Vile, The National, Band of Horses, Fleet Foxes, Arcade Fire.
__________________________________
Date: 12.06.2023
Venue: Progresja Summer Stage, ul. Fort Wola 22, Warszawa
Tickets: 145 zł presale / 165 zł show day