Check out the Groove / Wake Up & Superficial @Alchemia

Clubbing
Check out the Groove / Wake Up & Superficial @Alchemia
Sobota, 27 maja 2023
godz: 22:00

Klub Alchemia

Estery 5, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych niespodzianek pochodzących prosto spod igieł dj’ów: Wake Up’a oraz DJ Superficial.
Muza poleci 100% z płyt winylowych, także będzie ciepło, czasem potrzeszczy, przeskoczy lub zapętli….
Przyjdź i sprawdź ich G.R.O.O.V.E !!!
Do usłyszenia.
DJ’s:

Wake Up
Kolekcjoner płyt winylowych, krakowski dj, organizator imprez i promotor. Muzycznie udziela się od 2009 roku, grając głównie w krakowskich klubach i na scenach wielu miast jako dj koncertowy. Współpracował, m.in. z Estropicall DeeJays, Rewelacyjni Hydrofoniks, Nibyland Sound System, Hiob, Rymcerze. Gra na bębnach afrykańskich oraz na instrumentach perkusyjnych. W swoich setach prezentuje głównie muzykę korzenną: funk, soul, afrobeat, hip hop, aczkolwiek ostatnio zahacza o rejony bardziej elektroniczne …
http://deejaywakeup.blogspot.com/
do posłuchania:
soundcloud.com/witek-ryc-wake-up/polish-treasures-vol1

DJ Superficial
Dj Superficial to sto procent unikalnego brzmienia pochodzącego z głębi duszy. Obojętnie czy w klubie czy w domu to muzyka na przebudzenie! Pierwsze kroki stawiał w roku 1999r w Częstochowskim clubie Wakans, grał w takich miastach jak Kraków, Szczecin, Poznań, Wiedeń, Berlin, Praga. Do dziś gra muzykę nazywana przez siebie jako „ElektrycznySoul” – to fuzja jazzu, funku, latino, soul z elektronika.
mixy:
www.mixcloud.com/superficial/
soundcloud.com/superficial
Wstęp: FREEImprezy blisko Ciebie w Tango App →