ROBAG WRUHME

Elektronika
ROBAG WRUHME
Sobota, 25 marca 2023
godz: 21:00

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Występy pewnych wykonawców wystarczy „zaliczyć” raz w życiu, ale są też tacy artyści, których można słuchać wielokrotnie i za każdym razem niosą nowe emocje.


Robag Wruhme
to jeden z naszych najczęstszych gości. Bywalcy imprez w Hipnozie dobrze znają powód takiej sytuacji. To zdecydowanie nasz ulubiony didżej.
Doskonale pamiętamy każdy set Robaga, czy to jesienią w Hipnozie, czy latem na Sztauwajerach, w JAZBARze Muchowiec lub na festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Robag Wruhme to człowiek-instytucja. W marcową noc jak nikt inny rozgrzeje nasze serca, umysły i ciała. To będzie maraton tańca.

Robag Wruhme naprawdę nazywa się Gabor Schablitzki. Niemiecki DJ i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jako jedną z największych nastoletnich
inspiracji wymienia kultowy film „Beat Street”. Powołał kilka zespołów i kooperacji, z których najważniejszy okazał się duet Wighnomy Bros. Pod tym szyldem Robag wyprodukował wiele klubowych klasyków,
współpracując z Monkey Mafia. W 2010 duet został rozwiązany, a Gabor oddał się solowej działalności. Już wcześniej na fali trendu na imiona i ksywki czytane od tyłu powstał Robag Wruhme.
Od tamtej pory Gabor nieustannie grywa i produkuje nową muzykę, również nakładem własnej wytwórni Tulpa Ovi. W połowie 2019 wrócił z trzecim albumem w karierze, o którym
Pitchfork napisał, że „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”.

Więcej o artyście:

www.facebook.com/robagwruhme/
soundcloud.com/robag_fm
open.spotify.com/artist/47UDvjDVedKddLfGWk3ke

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


ROBAG WRUHME | 25 marca 2023 Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →