Ciśnienie na muzykę – Burzany&Cannon

Elektronika
Ciśnienie na muzykę – Burzany&Cannon
Sobota, 17 lutego 2024
godz: 19:00

Akcelerator Kultury

Nowy Świat 2a, Kalisz

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Szykujemy kolejną propozycję muzyczną!

W ramach Ciśnienia na muzykę 17 lutego o godz. 19:00 posłuchamy aż dwóch twórców muzyki elektronicznej: Ilony Dobiszewskiej (Burzany) i Patryka Cannona.


Patryk Cannon

Wywodzący się z niezależnej sceny punkowej (La Aferra, Noisesession) obecnie tworzy i wydaje muzykę elektroniczną.” Interesuje mnie rytm, puls, brzmienie, tekstura dźwięku. Mniejszą wagę przykładam do aranżacji. Lubię improwizację, minimalizm i ścianę dźwięku.” Tworzy muzykę transową, pełną repetycji, ale też punkowego brudu, szumu. Poszukuje balansu między delikatnymi melodiami a ostrym hałasem. Jego twórczość ciągle ewoluuje, a inspiracji szuka w swoim najbliższym otoczeniu, nierzadko wykorzystując organiczne dźwięki.


Ilona Dobiszewska

“Muzyka mając w sobie coś narkotycznego, ale zarazem bezpiecznego odbierała lęki i niepokoje. To tak jakby zrozumieć, że jest rytmem świata, do którego chcesz już tańczyć do końca. To ona poruszała we mnie struny bez fałszywego wstydu i doprowadziła do momentu utraty oporu oraz potrzeby eksperymentowania z instrumentami analogowymi, głosem. Odnalazłam metrum złożone i wyjście poza schemat okazało się kolejnym odkryciem i furtką do poszukiwań i bogactwa fakturalnego w samplach oraz składowych harmonicznych w instrumentach analogowych.” 


Ciśnienie na muzykę – Burzany&Cannon | 17 lutego 2024 Sobota, Akcelerator Kultury

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →