MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2023

Festiwale
MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2023
Czwartek, 13 lipca 2023
godz: 19:00

Amfiteatr, Twierdza Boyen, Giżycko

Turystyczna 1, Giżycko

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W 2023 roku widzimy się w dniach 13-15 lipca!
Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę. Na tradycję festiwalu składają się występy czołówki polskiego hip-hopu oraz stale rosnąca rzesza festiwalowiczów, przyjeżdżająca do Giżycka z całej Polski. Wielu z nich przyciąga nie tylko dobra muzyka, ale też niespotykana nigdzie indziej atmosfera i magiczny klimat stolicy Mazur. Nie może zabraknąć tam Ciebie i Twojej ekipy!

Line up:
– Louis Villain
– Malik Montana
– Gibbs
– White Widow
– ReTo
– Kabe X Miszel
– Mr. Polska
– Young Multi
– Chivas
– Kaz Bałagane
– Vkie

🌐 Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/558443119323800
🌐 Facebook FB: www.facebook.com/MazuryHipHopFestiwal/
🌐 Instagram: www.instagram.com/mazuryhiphopfestiwal/
🌐 Ekipa Mazury Hip Hop Festiwal: www.facebook.com/groups/818519671926227

⚠️ Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w festiwalu tylko pod opieką opiekuna prawnego i na wyłączną odpowiedzialność opiekuna prawnego, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i opiekuna.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!


MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2023 | 13 lipca 2023 Czwartek, Amfiteatr, Twierdza Boyen, Giżycko

Biletomat.pl
230 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →