PRZESTRZEŃ: JENSEN INTERCEPTOR

Elektronika
PRZESTRZEŃ: JENSEN INTERCEPTOR
Sobota, 01 kwietnia 2023
godz: 23:00

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Przestrzeń wraca ze specjalnym gościem, którego chyba nie musimy przedstawiać ale dla formalności to zrobimy.
JENSEN INTERCEPTOR – samochód klasy GT, który zastąpił w roku 1966 budzący kształtem… A tak na serio to australijski DJ i producent muzyczny, znany ze swojego niepowtarzalnego stylu, łączącego techno i electro z klasycznymi produkcjami z lat 80. i 90. XX wieku. Jego muzyka charakteryzuje się ciężkimi, przeładowanymi basem sekwencjami oraz charakterystycznymi dla gatunku electro elementami. Jensen Interceptor zyskał popularność na australijskiej scenie klubowej, a obecnie jego muzyka jest doceniana na całym świecie. W 2019 roku założył swoją własną wytwórnię muzyczną – International Chrome. Jest częstym gościem na imprezach i festiwalach muzycznych w Europie i Ameryce Północnej, a jego występy zawsze gwarantują niezapomniane doznania dla fanów techno i electro. Po 3 latach Interceptor wraca do Transformatora!
video set: www.youtube.com/watch?v=AkT4mZaYxnQ&t=3055s
sc: soundcloud.com/jensen-interceptor
Do lineupu dołącza nasza nowa znajoma…
YUNG LUCY – możecie się spodziewać szybkiego i dobrego hard techno. Najczęściej usłyszycie ją w Luzztro lub Transformatorze, a na swoim koncie ma granie z takimi headlinerami jak Ten Walls czy Don Woezik. Po roku od swojego debiutu znów będzie miała okazję zaprezentować swoje skille na Ostro stage, a jak sama nam mówi „bez dwóch zdań selekta będzie ostra jak nigdy.”
sc: soundcloud.com/yunglucyy
Parę słów dla tych, którzy jeszcze o Przestrzeni nie słyszeli – Młody kolektyw, prężnie działający na scenie techno, dostarczający szeroką gamę dźwięków, zaczynając od dark disco i house’u, przechodząc przez breakbeat, techno i electro, a kończąc na hardtechno.
sc: soundcloud.com/przestrzen
𝐋𝐈𝐍𝐄-𝐔𝐏:
𝐁𝐎𝐖𝐋 𝐒𝐓𝐀𝐆𝐄
❯ JENSEN INTERCEPTOR
❯ SKEJTIK
❯ EGODESU
❯ BULKA

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐎 𝐒𝐓𝐀𝐆𝐄:
❯ YUNG LUCY
❯ SIVIVI
❯ C4H7No2
❯ DIUS
❯ 1001010010

𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓: 22:59
𝐓𝐀𝐗: soon
presale: TBA

Jensen Interceptor – Australian electro DJ and producer who draws from Detroit electro, Miami bass, Italo disco and Techno.
Two stages party, dark disco, house, groovy, electro, hard techno, techno. N2O balloons available at the bar.
Jensen Interceptor – австралійський електродіджей і продюсер, який черпає натхнення в детройтському електро, бас-гітарі Маямі, італо-диско.
Двухэтапная вечеринка, хаус, грув, хард техно, техно. Воздушные шары N2O доступны в баре.
—–
DARK DISCO, HOUSE, ELECTRO, GROOVY, TECHNO, HARDTECHNOImprezy blisko Ciebie w Tango App →