Punk Fest 2022 | 17.12.2022 Kraków Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek i inni

Alternatywa
Punk Fest 2022 | 17.12.2022 Kraków Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek i inni
Sobota, 17 grudnia 2022
godz: 17:00

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

PUNK FEST 2022: Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek, Nauka o Gównie, Psy Wojny, Mamusiu Ratuj i Proko Crew
Kraków – 17.12.2022 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 16:00 Start: 17:00
Bilety przedsprzedaż 80 zł w dniu koncertu 100 zł

Galicja Productions zaprasza na kolejną odsłonę kultowej już festiwalu Punk Fest. Wydarzenie tym razem odbędzie się w Krakowie.
Gratka dla fanów punk rocka! 17 grudnia w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie kolejna odsłona Punk Festu. Na koncercie wystąpią: Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek, Nauka o Gównie, Psy Wojny, Mamusiu Ratuj i krakowska załoga Proko Crew.
Galicja Productions powraca do sprawdzonej formuły Punk Festu!
Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce. Galicja Productions po raz kolejny zbierze na jednym koncercie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców. W Krakowie zaprezentują się: Sedes, Sexbomba, Alians, Sajgon, Uliczny Opryszek, Nauka o Gównie, Psy Wojny, Mamusiu Ratuj i Proko Crew.
Punk Fest to jedyna tak duża cykliczna impreza w Polsce skierowana do fanów muzyki punk rockowej.
Nie będziemy ukrywać, że Punk Fest ma duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach.
– mówią organizatorzy wydarzenia.
Ten niezależny festiwal wpisał się już na stałe w mapę wydarzeń w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu i za każdym razem bije frekwencyjne rekordy popularności. Polskie zespoły, które tym razem zagrają w krakowskim klubie Kwadrat, zapewnią zabawę na najwyższym poziomie! Zapraszamy!Imprezy blisko Ciebie w Tango App →