News

Powrót Deep Dish?

W najnowszym wywiadzie dla Mixmaga Sharam twierdzi, że powrót kultowego Deep Dish jest całkiem możliwy i że „rozmawiają z Dubfire” na ten temat. Ta informacja elektryzuje progresywnych fanów duetu w Wielkiej Brytanii, czy u nas również?

W Polsce Deep Dish nigdy nie doczekali się zasłużonego im statusu, mieli swoje pięć minut wśród zagorzałych fanów „właściwego progressive house’u”, potem podbili szeroką publiczność kawałkiem „Say Hello”… Choć bądźmy uczciwi – sukces tego numeru spowodował remiks Angello i Ingrosso, a nie oryginał. Prawdopodobnie sam Dubfire solo więcej w tej chwili u nas znaczy aniżeli duet z Sharamem.

Zresztą, powrót byłby o tyle kontrowersyjny, że Dubfire przez ostatnie lata przeniósł się do świata techno, a Sharam zdradził swoją słabość do popu, i to często niskich lotów. Czy jako połowa duetu Deep Dish byłby nadal wiarygodny po przygodach z mainstreamem? Czy Dubfire nadal byłby wiarygodny, gdyby z nim znów zaczął współpracować i wycofał się ze świata, gdzie od 2006 roku próbował zyskać szacunek fanów z całego świata? Sharam stwierdził w każdym razie, że potrzebowali osiągnąć coś solo, żeby nie czuć, że zawsze oczekiwani są we dwójkę, że osobno nic nie znaczą. „Teraz już to osiągnęliśmy, więc reaktywacja duetu ma sens” – dodał.

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →