News

Muzyka klasyczna odcinek 4

Nad czwartym odcinkiem Muzyki Klasycznej nie musiałem się długo zastanawiać. Właściwie w ogóle. Albo inaczej – zastanawiałem się nad nim tuż przed imprezą z okazji 11. urodzin FTB.pl, gdzie postanowiłem zagrać stare, połamane przeboje.

To była „Muzyka klasyczna FTB.pl live @ X-Demon Zielona Góra!”. Już wiemy na pewno, że dobre breakbeatowe rytmy mogą się sprawdzić na każdej imprezie…

2004

Na dobry początek numer, który może nigdy nie był potężnym hitem, ale zapewne na kilku Maydayach, w kilku klubach, w wykonaniu kilku didżejów mieliście okazję go usłyszeć. Domyślamy się, że gdy tylko go usłyszeliście, krew zaczęła szybciej przepływać przez Wasz organizm, bo rzecz to bardzo wyjątkowa. Zmusza do tańca, co więcej – zmusza do szaleństwa.

Autotune – Keep It Wrong

2004

Czas na mocarną przeróbkę megahitu The Prodigy. W grudniu 2004 ukazała się jako Cut & Run, a poniższym remiks podpisano Booty Space Mix. Kto pamięta, co się działo wtedy na parkietach przy tym cudeńku? Trochę szkoda, że dziś didżeje tak rzadko sięgają po kawałki, w których jest nieco inny rytm. Energii tu nie brakuje, zatraceni w tańcu nie zwracają uwagi czy to house czy to breakbeat.

cut & run – out of space (booty space mix)

2002

Cofamy się w czasie do połowy 2002, choć trudno zgadnąć po wysłuchaniu dziś tego numeru, z którego roku pochodzi. Równie dobrze mógłby ukazać się dziś, albo nawet jutro. Nieśmiertelny klasyk Moguaia wciąż działa tak samo dobrze na imprezach, słucha się tego świetnie, skacze się do tego wyśmienicie. Polecamy powrót do znakomitej muzycznej przeszłości!

Moguai – U know y (Original mix) Full HQ

Ile w skali od 1 do 10 dajecie tym klasykom?

Polub ftb.pl na Facebooku:

Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →