Duet z Holandii kolejny raz zawitał w wytwórni Martina Garrixa. W jakim stylu usłyszymy tym razem Holendrów? Przekonajmy się! 0 UserComments

Zonderling z nowymi brzmieniami w STMPD RCRDS

Artykuł dodano: 24 listopada 2021, godz. 10:10
Odsłony: 331x
Duet z Holandii kolejny raz zawitał w wytwórni Martina Garrixa. W jakim stylu usłyszymy tym razem Holendrów? Przekonajmy się!


Zonderling razem z gwiazdami

Verwarring to po Zonder, Kronkel oraz Spannend czwarty w tym roku singiel producentów z zachodniej Europy. Zonderling znani są ze swojego charakterystycznego stylu a'la future house, który urzekł takich DJ-ów jak Lost Frequencies, z którym stworzył jeden z największych hitów lata 2017 - Crazy. Don Diablo był kolejnym, który podjął współpracę z Holendrami tworząc edit do Tunnel Vision oraz osobny collab No Good.

Zonderling x Don Diablo - No Good

Lata świetności duetu Zonderling

Sonderling, bo tak brzmi tytuł hitu producentów z Holandii był szeroko rozpoznawalny w niemalże każdym europejskim klubie w latach 2012-2013.Nic dziwnego, że utwór zdobył tak dużą popularność, ponieważ swoim brzmieniem wyprzedzał muzykę EDM o parę dobrych lat.

Przeczytaj: Don Diablo z 3-godzinnym koncertem promującym nowy album FOREVER

Oprócz tego Jaap i Martijn pojawiali się w Spinnin' Records z bardzo przyjemnym Crazy for You oraz w wytwórni wcześniej wspomnianego Dona Diablo - HEXAGON, gdzie pokazali się z singlem Be Free. Duet gościł w międzyczasie na największych festiwalach na świecie w tym również na sławetnym Tomorrowlandzie.

Obejrzyj set Zonderlinng z Tomorrowland 2018


Trzecia produkcja wydana przez Zonderling w wytwórni STMPD RCRDS to track z przyjemnymi damskimi wokalami w niespotykanym w twórczości chłopaków tempie niczym piosenki Alana Walkera.

Twór brzmieniem nie odbiega od stylu producentów, ale nadal jest to lekki powiew świeżości w wytwórni, ponieważ poprzednie piosenki Kronkel oraz Zonder brzmiały zupełnie inaczej. Według nas jest to ruch w dobrą stronę!

Zonderling - Verwarring

Sprawdź także

- Alesso udostępnia nowy singiel w dwóch różnych wersjach - posłuchaj
- Była gwiazda NBA wydała tech house'owy numer z Diddy'm
- Future Rave - jak stworzyć gatunek przyszłości?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)