Już jutro Dancetination w poznańskiej Arenie, którego ozdobą będzie występ legendy muzyki tanecznej z lat 90. Kaia Tracida. Kto nie mógł z jakichś względów wybrać się do Gdańska na Global Gathering w lipcu, albo nie... 16 UserComments

Zadaj pytanie Kai'owi Tracidowi!

Artykuł dodano: 25 listopada 2011, godz. 10:34
Odsłony: 4522x

Już jutro Dancetination w poznańskiej Arenie, którego ozdobą będzie występ legendy muzyki tanecznej z lat 90. Kaia Tracida. Kto nie mógł z jakichś względów wybrać się do Gdańska na Global Gathering w lipcu, albo nie wytrzymał do późnego występu Tracida, będzie miał okazję spotkać się z nim w Poznaniu.

W czerwcu pisaliśmy o nim jako o „największym filozofie w historii muzyki tanecznej”, przypominając tytuły jego największych hitów: Twoja Własna Rzeczywistość, Tańczyć do Końca Wieczności, Płynne Nieba, Ścieżka Przeznaczenia, Życie Jest Za Krótkie, Tylko Przez Jeden Dzień, Być Świadomym. Wiemy, że pewnego dnia muzyka u niego zeszła na dalszy plan, zajął się jogą (w tej chwili jest nawet nauczycielem jogi), przestał regularnie wydawać, choć w tym roku zaskoczył kawałkiem „Buchla 200e”, nagranym z Krisem Menace'em.

Wielu z Was zaczęło się interesować muzyką tanecznę w czasach, gdy miał przebój za przebojem, inni z Was zainteresowali się nim później, wiemy, że Tracid często zajmuje u Was szczególne miejsce. Jutro wieczorem będziemy mieć przyjemność z nim rozmawiać, więc być może macie jakieś pytanie do niego, na które chcielibyście dostać odpowiedź prosto ze źródła? Jeżeli tak, zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach, z części na pewno skorzystamy!

Komentarze
  • Morpheusss29 listopada 2011, godz. 09:28
    @toudi26 też byłem wtedy w Mega Bicie i też wkurzyłem się maksymalnie. Wszystko wskazuje na to, że to była ściema upadającego klubu. Na żadnej oficjalnej stronie Tracida nie było informacji o jego planowanym występie w Pszczynie. Ja wtedy dotarłem nawet do właściciela klubu bo czułem się podwójnie oszukany: jako klient i jako wielki fan Tracida. Właściciel tłumaczył się, że Tracid miał wypadek i odwołał występ, ale jakoś nigdzie nie było oficjalnego info a mnie (i innych) do końca próbowano wprowadzić w błąd, że Kai Tracid rzeczywiście wystąpił tylko, że ja przegapiłem ten moment(!). To była jakaś paranoja. Dzisiaj by takie rzeczy nie przeszły.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (16)