Na wszelki wypadek, gdyby ktoś stracił ostatnio z oczu to, co się dzieje w wytwórni Chrisa Liebinga, przypominamy o premierze niezwykłej kompilacji. Druga część serii „Reconnected” prezentuje się jesz 4 UserComments

Zabójczy miks ze stajni Liebinga

Artykuł dodano: 3 lipca 2012, godz. 10:22
Odsłony: 3620x
Na wszelki wypadek, gdyby ktoś stracił ostatnio z oczu to, co się dzieje w wytwórni Chrisa Liebinga, przypominamy o premierze niezwykłej kompilacji. Druga część serii „Reconnected” prezentuje się jeszcze ciekawiej, niż pierwsza.


Tym razem o zmiksowanie materiału poproszony został DJ Emerson i trzeba przyznać, że spisał się doskonale. Już sama tracklista wygląda smakowicie – to idealna ściąga dla kogoś, kto poszukuje mocnej, dusznej i bezkompromisowej muzyki techno, o którą dzisiaj wcale nie tak łatwo. Wśród wykonawców sama śmietanka surowego grania: Liebing, Emerson, Sanhaji, Pfirter, Monoloc, Joseph Capriati, Perc, Tommy Four Seven, Lucy i nie tylko.Naprawdę warto poświęcić trochę czasu, odpalić „Reconnected 002” i zagłębić się w tę niesamowitą muzykę, często niezwykle mroczną i psychodeliczną, ostro wkręcającą i idealnie nadającą się na każdy solidny, techniczny parkiet, najlepiej w jakimś odrapanym magazynie. 22 mocnych numerów i każdy ma coś w sobie. Świetnie się również tego słucha jako całości. Doskonała wizytówka brzmienia wytwórni Liebinga – już w ten weekend Chris na żywo właśnie z takimi miazgami na Silesia In Love, i to przez 4 godziny!

OTO FRAGMENTY:

http://www.beatport.com/release/various-artists-clr-and-chris-liebing-present-reconnected-02-mixed-by-dj-emerson/927084

Komentarze
  • Rof693 lipca 2012, godz. 14:53
    True.
  • sAjmOOn@4 lipca 2012, godz. 12:16
    Rewelacyjna sprawa! Dla fana Technicznmego "Walca" jest to niekonczacy sie usmiech na Twarzy :D P.S. Moi sasiedzi juz wiedza... - TEGO SIE NIE DA SŁUCHAC CICHO :)
  • Łukaszukasz4 lipca 2012, godz. 16:05
    moim zdaniem wcale nienudny miks. niejest napewno ttypowo taneczny, jest pare technoblastów ale są też bardziej wymagające brzmienia. w koncu Liebing. Klasa.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)