Jak wygląda powrót do początków rave'u w wydaniu Yellow Claw? Sprawdzamy „The art of €URO TRA$H”! 0 UserComments

Yellow Claw z „wielkoformatową wystawą przedstawiającą dorobek €URO TRA$H”

Artykuł dodano: 20 września, godz. 17:01
Odsłony: 143x
Jak wygląda powrót do początków rave'u w wydaniu Yellow Claw? Sprawdzamy The art of €URO TRA$H!


Wspólny wypad miejscem narodzin nowego projektu Yellow Claw

Kilka miesięcy temu szefowie wytwórni Barong Family, Yellow Claw, wynajęli ogromną willę na Bali, zaprosili wszystkich swoich artystów z całego świata - RayRay, SihkPsycho Boys Club (duet w składzie Juyen Sebulba i Stoltenhoff), Dysomia, Rawtek i Sky Sky - zamknęli drzwi i wyrzucili klucz. Goście dostali tylko jedno polecenie: tworzyć.

Przeczytaj także: SOFI TUKKER nagrali live set z... helikoptera - obejrzyj

Żadna minuta nie została zmarnowana, od codziennych strumieni inspiracji, wbijających w fotel basów, do łatwego, beztroskiego house'u przy basenie, maratońskich sesji produkcji muzycznej, interaktywnych opinii publiczności na miejscu, wskazówek dotyczących produkcji na żywo i większej liczby spożytych McDonaldów", niż przeciętna osoba jest w stanie zjeść w ciągu całego swojego życia. 

Tak wspomnieć można sam wypad, podczas którego oprócz pojedynczych utworów narodził się także nowy alias właścicieli wytwórni Barong Family, €URO TRA$H, który sprowadza rave do jego prawdziwych początków.

Wystawa €URO TRA$H powrotem do przeszłości

The art of €URO TRA$H, jak określają sami artyści, jest wielkoformatową wystawą prezentującą dotychczasowy dorobek €URO TRA$H, którego wpływ pozostaje znaczący w XXI wieku", co jest odniesieniem do absolutnych początków dotychczasowego formatu imprez.

To specjalny projekt, nad którym pracowaliśmy już od dłuższego czasu, który przenosi nas w sam środek początków rave'u. Mamy nadzieję, że jesteście na to gotowi, a my uważamy się za szczęściarzy, że jesteśmy w dobrym zdrowiu i możemy dzielić się z Wami tymi utworami. Mamy nadzieję, że zaserwujemy wam je na żywo gdzieś, najlepiej w ciemnej piwnicy z niczym innym jak tylko stroboskopowymi światłami i złymi intencjami, w miarę jak niektóre części świata powoli zaczynają się otwierać.

Cała wystawa, zorganizowana tematycznie i nieco żartobliwie, prezentuje ponad 16 ikonicznych dzieł sztuki wykonanych przez €URO TRA$H lub mających znaczący wpływ na życie projektu. Społeczność zgromadzona wokół artystów niemal natychmiast pokochała nowy, nietypowy format samego seta, co zapewne jest dopiero początkiem dłuższego projektu. Na tę chwilę jednak sprawdźcie, co przygotowali dla nas właściciele Barong Family.

Zobacz, jak prezentuje się The art of €URO TRA$H

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:

Sebastian Ingrosso i Steve Angello reaktywowali projekt z 2005 roku. Posłuchajmy „Let You Do This!”
Tomorrowland wypuszcza film dokumentalny! Premiera szybciej, niż myślicie...
DVBBS pochłonięci przez komercję. Słuchamy nowego kawałka z LUM!XEM
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)