Yellow Claw powracają z najnowszą odsłoną „The OG Trap Set". Potężna dawka muzyki trap w drugim epizodzie jest już dostępna. Sprawdź! 0 UserComments

Yellow Claw powracają z drugą odsłoną „The OG Trap Set"

Artykuł dodano: 24 maja, godz. 19:05
Odsłony: 330x
Yellow Claw powracają z najnowszą odsłoną The OG Trap Set. Potężna dawka muzyki trap w drugim epizodzie jest już dostępna. Sprawdź! 


Trap wiecznie żywy

W końcu na naszym portalu pojawia się coś dla fanów trapu. Chociaż niektórzy twierdzą, że muzyka trap ma już lata świetności za sobą, to pozostaje na scenie reprezentacja producentów, którzy nie chcą dopuścić do jej zniknięcia. Do obrońców trapu z pewnością możemy zaliczyć dobrze znanym wszystkim duet z Holandii, który występuje pod aliasem Yellow Claw i nie tylko. Wspominaliśmy o nich na łamach naszego portalu już nie raz i po raz kolejny dali nam powód, dla którego możemy sobie o nich przypomnieć!

Na swoim kanale w ubiegłym roku zapoczątkowali serię miksów z muzyką trap. The OG Trap Set to mocna dawka trapowych brzmień, które miksowane są na żywo przez członków grupy Yellow Claw i później trafiają w formie nagrania wideo na ich kanał YouTube. Kilka dni temu pojawiła się druga część serii, która zawiera w sobie hity nie tylko od Yellow Claw, ale również od m.in. Dj-a Snake'a, NGHTMRE'a, Baauera czy RL Grime


Na drugą odsłonę The OG Trap Set musieliśmy poczekać kilka miesięcy. Świeża dawka muzyki trap na start zaskakuje nas nowym wydawnictwem od duetu Yellow Claw. Fani dostali od producentów już link do presave'a najnowszej produkcji Deep Inside, ale na samą premierę musimy jeszcze trochę poczekać. Jedno jest pewne  najnowszy utwór będzie można usłyszeć podczas występu duetu Yellow Claw w Polsce! W tym roku ich obecność potwierdzona została na Sunrise Festival. Podczas ostatniego dnia imprezy jedna ze scen zamieni się w królestwo basu. Z kim zbiję piątkę na festiwalu wschodzącego słońca? Tymczasem sprawdzajcie najnowszy The OG Trap Set!

Yellow Claw presents The OG Trap Set Part 2

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)