W tym tygodniu poznamy sporą część line-upu niemieckiego festiwalu. Dzisiaj rano przedstawiono pierwsze pseudonimy, które pojawią się na scenie na lotnisku w Weeze. Sprawdź! 0 UserComments

Wystartowały line-upowe ogłoszenia festiwalu Parookaville 2022

Artykuł dodano: 13 grudnia 2021, godz. 20:06
Odsłony: 1081x
W tym tygodniu poznamy sporą część line-upu niemieckiego Parookaville. Dzisiaj rano przedstawiono pierwszych artystów, którzy pojawią się na lotnisku w Weeze. Sprawdź kogo będziemy mogli się tam spodziewać!


Parookaville 2022 - topowy festiwal EDM w Europie

Parookaville do tej pory pozostaje jednym z największych i najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej w całej Europie. Mimo tego, że impreza jest stosunkowa nowa na scenie przedsięwzięć EDM'owych (pierwsza edycja odbyła się dopiero w 2015 roku) to do tej pory zgromadziła naprawdę wielu zwolenników.

W 2019 roku w ciągu trzydniowego festiwalu na lotnisku w Weeze zgromadziło się ponad 80 tysięcy fanów z całego świata. Pojawiły się tam wtedy gwiazdy jak Afrojack, Steve Aoki czy duet Yellow Claw, których set absolutnie poskładał niemieckich fanów.
Rok temu odbyła się okrojona edycja festiwalu z uwagi na COVID-19, więc nie można było mówić o wielu atrakcjach. Mimo tego na imprezie w Niemczech pojawiły się tacy DJ-e jak Brennan Heart, TUJAMO czy duet W&W. Jak to będzie wyglądało za rok i kogo jak na razie potwierdzono na Parookaville 2022?

Obejrzyj cały set Yellow Claw z Parookaville 2019


Parookaville 2022 - szykuje się potężny festiwal

Od dzisiaj, 13 grudnia, rozpoczęło się ogłaszanie pierwszych nazwisk przyszłorocznej edycji festiwalu. Do końca tygodnia codziennie będziemy mogli spodziewać co raz to większej ilości DJ-ów uczestniczących w Parookaville 2022.

Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami jest aż pięciu przedstawicieli niemieckiej sceny - Tujamo, Purple Disco Machine, Alle Farben oraz zespół Scooter. Wraz z nimi do składu festiwalu dołączyło trzech artystów z Australli, czyli duet NERVO i Fisher, oraz reprezentanci sąsiadów zza zachodniej granicy - żywa legenda trance Armin van Buuren wraz z topowym basowym duetem, Yellow Claw.
Pierwszy dzień ogłoszeń i już taki rozmach? Jednego jesteśmy pewni - przed nami naprawdę emocjonujący tydzień.

Wielu z zapowiedzianych artystów na przyszłoroczną edycję gościło już wiele razy na festiwalu w Weeze. Yellow Claw oraz Armin van Buuren to już stali bywalcy niemieckiej imprezy, ale zaskakiwać może nadchodzący występ na nowo wschodzącej gwiazdy muzyki electro funk - Purple Disco Machine, którego prawdziwe nazwisko to... Piontek. Wyczuwamy tutaj polskie korzenie!

Festiwal zyskał w tak krótkim czasie bardzo duże grono fanów dzięki swojej line-upowej różnorodności i wyjątkowo kreatywnym podejściu do budowy scen i całego festiwalowego miasteczka. Jak myślicie kogo jeszcze zobaczymy na najbardziej roztańczonym lotnisku na świecie?

Co działo się na podczas ostatniej edycji Parookaville?


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)