Australijski DJ Will Sparks pokazał nam w tym roku wiele razy, że jest godnym obserwowania producentem. W najnowszym tracku połączył siły ze swoją rodaczką Kaylą Zito. Sprawdź co tym razem stworzył! 0 UserComments

Will Sparks z kolejną dawką festiwalowych brzmień. Posłuchaj "Patience"

Artykuł dodano: 12 listopada 2021, godz. 14:59
Odsłony: 446x
Australijski DJ Will Sparks pokazał nam w tym roku wiele razy, że jest godnym obserwowania producentem. W najnowszym tracku połączył siły ze swoją rodaczką Kaylą Zito. Sprawdź co tym razem stworzył dla nas Will!


Will Sparks - Patience

Australijczyk zaskakiwał nas już wiele razy w tym roku wydając takie hity jak Techno Viking oddając tym sposobem hołd dla ponadczasowego mema. Godną uwagi produkcją Will'a z tego roku jest z pewnością singiel Company, który został wydany w Spinnin' Records równo dwa miesiące temu.

Najnowsza premiera Australijczyka o tytule Patience wraz z wokalem Kayli to kawał festiwalowej muzyki. Niech was nie zwiedzie spokojny, melodyjny początek piosenki, ponieważ później jest tylko lepiej, mocniej i ciekawiej! Hardstyle w pełnej krasie...

Przeczytaj również: Nicky Romero w ACID'owym wydaniu - Acid Is My DNA 

Jeżeli gustujecie w produkcjach utrzymanych w klimacie Tricky Tricky od W&W, której współproducentem notabene jest też Will, to Patience z automatu trafi na wasze imprezowo-rave'owe playlisty. Kawałek został wydany nakładem wytwórni Dim Mak, której założycielem i właścicielem jest Steve Aoki.

Patience już dostępne! Sprawdź na Spotify

Odbiór Patience przed premierą

Tradycją wśród DJ-ów jest puszczanie nadchodzących produkcji w swoich setach. Taką samą taktykę stosuje też Sparks, który zaprezentował Patience trzy miesiące temu podczas występu dla DJ Mag Top 100 DJs Virtual Festival.

Krótka zapowiedź kawałka wylądowała na instagramowym profilu Will'a, gdzie spotkała się z pozytywnym feedbackiem ze strony takich gwiazd jak duety Blasterjaxx oraz AXMO, czy nawet brytyjskiego rapera Example. Rok 2021 powoli dobiega końca, ale Australijczyk nie zwalnia tempa, a jego produkcyjna fabryka pracuje na najwyższych obrotach.

Na horyzoncie już czeka jeszcze kilka ID od Will'a, a przypomnijmy, że w tym roku ukazało się już jego osiem tracków oraz jeden edit z Joelem Fletcherem. Czy powinniśmy być gotowi na równie obfity w premiery rok 2022 ze strony projektu Will Sparks? Taką mamy nadzieję i już zacieramy ręce na przyszłoroczne festiwalowe lato w Europie!

Will Sparks live #Top100DJs Virtual Festival 2021

Sprawdź także

- Hit tegorocznej jesieni? Don Diablo z nowym utworem

- Chris Lake, Skrillex i Bonobo zagrali wspólnego seta

- Diplo kończy 43 lata. Wybieramy po najlepszym utworze każdego z jego projektów
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)