Jakie miejsce było najczęściej odwiedzanym w tym roku przez fanów muzycznych doznań? Kto tam w tym roku występował? Zapraszam do czytania. 0 UserComments

Wiemy, który obiekt muzyczny był najczęściej odwiedzanym w 2021 roku

Artykuł dodano: 13 grudnia 2021, godz. 11:20
Odsłony: 855x
Jakie miejsce było najczęściej odwiedzanym w tym roku przez fanów muzycznych doznań? Kto tam w tym roku występował? Zapraszam do czytania.

Red Rocks - tegoroczna kolebka muzyki 

Są różne rodzaje festiwali. Niektóre eventy organizowane są epizodycznie bądź jednorazowo. Wtedy nasi ukochani artyści występują na rozkładanych, mobilnych scenach. Są jednak też miejsca, które zawsze stoją w tym samym miejscu, z każdym rokiem coraz bardziej obrastając legendą. Właśnie takie miejsce zdobyło pierwsze miejsce na tegorocznej liście tych najczęściej odwiedzanych przez fanów muzyki.

Amfiteatr Red Rocks mieszczący si w Kolorado, USA, należy do grona jednych z najbardziej legendarnych miejsc związanych z muzyką elektroniczną i nie tylko. Na swoich deskach gościł wiele światowej sławy gwiazd. Teraz zdaje się jeszcze bardziej podnosić prestiż stając się najczęściej odwiedzanym muzycznym miejscem w 2021 roku. 

Obejrzyj aftermovie z show Seven Lions w Red Rocks


Opublikowany niedawno raport Billboard jasno głosi, że to Red Rocks było najczęściej odwiedzaną sceną w ciągu ostatnich 12 miesięcy, wyprzedając takie kultowe miejsca jak Madison Square Garden w Nowym Jorku oraz O2 w Londynie. W tym roku Red Rocks gościło niemal milion fanów (996.570) całkowicie dominując tę listę. Dla porównania dodam, że druga pozycja, którą okupuje Bridgestone Arena została w tym roku odwiedzona przez 271.597 fanów. 
Z kręgu muzyki elektronicznej na scenie mogliśmy zobaczyć w tym roku ZHU, Kygo czy Alison Wonderland. Sami właściciele nie kryli zaskoczenia wynikami. Jak reagują na Instagramie: 
Wiedzieliśmy, że w tym roku widywaliśmy was wielu, ale w 2021 r. było to najczęściej odwiedzane miejsce dowolnej wielkości, gdziekolwiek na ŚWIECIE? Tak przynajmniej mówi @billboard. Nie mogliśmy mieć więcej szczęścia, zwłaszcza w nasze 80 urodziny. To prawdziwy hołd dla oddanych artystów, promotorów, personelu i oczywiście WAS, naszych fanów. Red Rocks to miejsce szczególne, a każda osoba, która wejdzie na scenę, poda drinka, wita klienta lub kupi bilet, zasługuje na świętowanie. Idziemy po Ciebie 2022!
By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas w mediach społecznościowych

Red Rocks Amphitheater| 4K Drone Footage

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)