Największy festiwal EDM w Europie wystartuje za miesiąc z pre-rejestracją do zakupu biletów. Kiedy dokładnie? 0 UserComments

Wiemy kiedy trafią do sprzedaży bilety na Tomorrowland 2022

Artykuł dodano: 5 stycznia, godz. 09:52
Odsłony: 456x
Największy festiwal EDM w Europie wystartuje za miesiąc z pre-rejestracją do zakupu biletów. Kiedy dokładnie?


Wakacje z Tomorrowland?

Tomorrowland to jeden z największych światowych festiwali. Rokrocznie było to miejsce zbierających w jedność fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Wszystko to za sprawą gwiazdorskich line-upów, absolutnie zapierającej dech w piersiach technik scenicznej i panującego tam klimatu. 

Tylu znanych DJ-ów grało na deskach Tomorrowland, że łatwiej by chyba wyliczyć tych, którzy tam nie zagrali. Jednak zawsze to właśnie mnogość znanych osób na scenie podczas tych imprez imponowała najbardziej. Avicii, David Guetta, Oliver Heldens, Steve Aoki czy W&W na scenie podczas jednego wieczoru? Dla Tomorrowland to nie problem, powyżej podany został line-up jednego dnia z 2015 roku. 

I wszystko szło pięknie, branża muzyki elektronicznej nadal prężnie się rozwijała, gdy... przyszła pandemia. Nie trzeba być największym bystrzakiem, by stwierdzić, że ograniczenia związane z liczbą osób przebywających w jednym miejscu na koncerty pozytywnie nie wpłynie. I tak też się stało. 

Przez ostatnie dwa lata coś takiego jak Tomorrowland na scenie światowych festiwali nie istniało. Nie znaczy jednak, że o samej marce było cicho. Organizatorzy postanowili bowiem elektroniczne brzmienia przenieść do internetu. Dokonali tego za pomocą serii wydarzeń Around the World czyli wirtualnym odzwierciedleniem koncertów.

Przeczytaj też: Dzieje się historia. Tomorrowland 2022 odbędzie się trzykrotnie

Czas imprezowej posuchy się jednak skończył, bo wracamy do czasu teraźniejszego. Już teraz wiadomo, że znane festiwale w tym roku odbędą się. Pula biletów na zimową edycję Tomorrowland w Alpe d'Huez we Francji już teraz została w pełni wyprzedana. Należy być zatem czujnym przy okresie zakupu biletów na edycję letnią by nie okazało się, że wejściówek już brak.

Bilety na Tomorrowland 2022 - start sprzedaży

Najlepiej czujność tą zachować dzięki wcześniejszej rezerwacji biletów - proces ten wystartuje już 2 lutego 2022 roku.

Co ciekawe będzie też pierwszy raz w historii, kiedy impreza ta odbędzie się podczas trzech weekendów. Nie powinno to martwić osób, które bilety zakupiły na wcześniejsze, nie odbyte imprezy. Ich bilety automatycznie przeniesione zostały na nadchodzącą, letnią edycję. Prawdopodobnie wszystkie 3 wydarzenia będą miały miejsce w lipcu. 

A wy jak wspominacie poprzednie edycje wydarzenia? Ktoś się wybiera na te nadchodzące? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! 

Tomorrowland - Around the World 2021 | Official Aftermovie

Sprawdź także

- Yellow Claw łączy siły z Trap City
- Tranceformations 2022 odwołane - oświadczenie organizatorów
- Poznaliśmy najlepszy hardstyle'owy utwór 2021 roku
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)