Największy w Rumunii i jeden z największych w Europie festiwali powróci w sierpniu 2022 roku. Organizatorzy UNTOLD Festival 2022 ogłosili daty wydarzenia. Możecie rezerwować loty i noclegi! 0 UserComments

Wiemy, kiedy odbędzie się UNTOLD Festival 2022

Artykuł dodano: 16 listopada 2021, godz. 08:38
Odsłony: 542x
Największy w Rumunii i jeden z największych w Europie festiwali powróci w sierpniu 2022 roku. Organizatorzy UNTOLD Festival 2022 ogłosili daty wydarzenia. Możecie rezerwować loty i noclegi!


UNTOLD Festival 2021

Festiwal odbywający się w rumuńskim Cluj-Napoca miał nieco więcej szczęścia niż większość europejskich festiwali i był w stanie zorganizować z pełnym rozmachem swoją już szóstą edycję.

W tym roku na UNTOLD Festival nie zabrakło najgorętszych nazwisk EDM, techno, bass i trance. Scenę Fortune odwiedzili Markus Schulz, Aly & Fila, Andrew Rayel czy Richard Durand, a w reprezentacji techno nie zabrakło Niny Kraviz, Paula Kalkbrennera, Tale Of Us i Charlotte De Witte. Na głównej scenie zabrakło Armina Van Buurena, ale pojawili się Benny Benassi, Afrojack, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike czy Steve Aoki.

Przez panującą pandemię koronawirusa festiwal po raz pierwszy odbył się we wrześniu, czyli miesiąc później niż zazwyczaj. W 2022 roku wszystko jednak wróci do normy.

Steve Aoki - set z UNTOLD Festival 2021

UNTOLD Festival 2022 - znamy datę

Organizatorzy wydarzenia nie chcą pozwolić sobie, aby fani nawet na moment zapomnieli o UNTOLD. Profile na Instagramie, Facebooku i TikToku regularnie zapełniane są materiałami foto i video, a na YouTubie od ponad miesiąca możemy podziwiać 2-minutowe aftermovie z tegorocznej edycji.

Nowy tydzień listopada rumuński promotor rozpoczął od informacji, na którą czekały setki tysięcy fanów elektroniki z całej Europy - ogłoszenia oficjalnej daty UNTOLD Festival 2022.

Przeczytaj także: SHOUSE - autorzy hitu Love Tonight dwukrotnie w Polsce

Już za nieco ponad 9 miesięcy ponownie spotkamy się w Cluj-Napoca, ponieważ festiwal odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia 2022. Pre-rejestracja do zakupu biletów jest już aktywna pod tym linkiem.

UNTOLD Festival 2021 z podziękowaniami

Sprawdź także

- Will Sparks z kolejną dawką festiwalowych brzmień. Posłuchaj Patience

- Diplo kończy 43 lata. Wybieramy po najlepszym utworze każdego z jego projektów

- Jest szansa, że usłyszymy więcej niewydanych utworów Avicii'ego
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)