Co ciekawego działo się w kwietniu? Poznajcie streszczenie najważniejszych wydarzeń! 0 UserComments

Wielkie premiery i zapowiedzi, czyli podsumowanie kwietnia w muzyce elektronicznej

Artykuł dodano: 9 maja, godz. 18:24
Odsłony: 364x
Co ciekawego działo się w kwietniu? Poznajcie streszczenie najważniejszych wydarzeń!


Kwiecień z muzyką elektroniczną

Kwiecień zdecydowanie obfitował w przeróżne informacje ze świata muzyki elektronicznej. Nie brakowało przecież mnóstwa premier. Światło dzienne ujrzało wiele świetnych kawałków, słyszeliśmy też o zapowiedziach tras koncertowych czy albumów. Dlaczego zatem nie podsumować tego wszystkiego w jedną całość? Poznajcie skrót wydarzeń z muzyki elektronicznej z ostatniego miesiąca.

Sam kwiecień rozpoczął się z mocnym przytupem. Niesiony falą popularności po występie na tegorocznej edycji UMF, Hardwell nie zamierzał zwalniać tempa. Już na starcie kwietnia holenderski producent opublikował dwa pierwsze kawałki z zapowiedzianego albumu Rebels Never Die. Czy reszta albumu będzie brzmieć tak samo jak przedstawione Broken Mirror i Into The Unknown?

Dowiedz się więcej: Dwa pierwsze numery z albumu "Rebels Never Die" Hardwella już dostępne

Zaledwie tydzień później usłyszeliśmy kolejny kawałek The Chainsmokers z ich nadchodzącego albumu So Far So Good. To jednak nie wszystko. Prócz utworu iPad poznaliśmy również datę oraz pełną tracklistę nadchodzącego zestawienia. Sam krążek ujrzy światło dzienne lada moment, warto zatem sprawdzić, czego się spodziewać.

Zobacz: The Chainsmokers - nowy singiel, data premiery i tracklista nadchodzącego albumu

Czternastego kwietnia miała miejsce kolejna wyjątkowa premiera. Tym razem padło na znacznie bardziej doświadczonych producentów. Swój utwór opublikowało bowiem słynne Above & Beyond. Jak brzmi Wdzięczność w wykonaniu legendarnego trio?

Above & Beyond and aname feat. Marty Longstaff - Gratitude


Niedługo później ukazał się bardzo istotny album. Bowiem to był pierwszy w historii studyjny krążek Swedish House Mafii. Musieliśmy zatem dokładnie przyjrzeć się jakie kawałki na nim widnieją i jak prezentuje się całość. Sprawdźcie nasze przemyślenia!

Przeczytaj więcej: Debiutancki album Swedish House Mafii już dostępny - posłuchaj

Pod koniec kwietnia miał co świętować David Guetta. Ten francuski producent po raz kolejny mógł udowodnić, że jest wybitny w tym, co robi. Do jego kolekcji kawałków, które przekroczyły granicę miliarda wyświetleń, dołączył bowiem jeszcze jeden, znany z pewnością każdemu z nas. O jaki utwór chodzi? 

Sprawdź: Kolejny hit Davida Guetty przebił barierę miliarda wyświetleń na YouTube

Sam miesiąc zakończyliśmy z uśmiechem na ustach. Okazuje się, że do naszego kraju zawita bardzo zasłużona gwiazda muzyki elektronicznej – ATB. Występ już w przyszłym tygodniu, dlatego też warto sobie wszystko jeszcze raz przypomnieć.

Szczegóły występu: ATB wraca do Polski w maju. Gdzie zagra autor "Ecstasy"?

Cały miesiąc stał z pewnością pod znakiem Sentio. Premiera tego klubowego albumu Martina Garrixa powodowała, że niemal w każdym tygodniu słyszeliśmy nowe kawałki tego utalentowanego producenta. Nie brakowało lepszych i gorszych produkcji, ale całość zaprezentowała się całkiem zgrabnie. Patrząc na to, że swój wkład w album miał nawet nasz rodzimy Blinders, można nazwać całość kompletną.

Podsumowanie: Album Martina Garrixa w pełnej wersji na streamingach. Jakie utwory dopełniły "Sentio"?

Kwiecień był z pewnością intensywnym miesiącem, jeśli chodzi o ilość ciekawych newsów. Może to kontrastować z zapewne spokojnym majem, który będzie ostatnim oddechem przed wakacyjnym szaleństwem premier. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Martin Garrix & Blinders - Aurora

Sprawdź także:

- To koniec Carnage. Po 14 latach projekt definitywnie zostaje zamknięty
- Armin van Buuren i SHAPOV wydali wspólną EP-kę. Sprawdź "Welcome Home"
- Kanał Blanc świętuje 800 tysięcy subskrypcji mixem od Johna Summita
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)