W tym sezonie Swedish House Mafia zagrają na Ibizie tylko raz. Skąd taka decyzja? 0 UserComments

„Where the magic started". Swedish House Mafia wraca na Ibizę, ale tylko na jeden dzień

Artykuł dodano: 10 maja, godz. 10:27
Odsłony: 325x
W tym sezonie Swedish House Mafia zagrają na Ibizie tylko raz. Skąd taka decyzja?


Szwedzkie gwiazdy na Ibizie

Ibiza co roku przyciąga tabuny turystów, poszukujących imprezowych emocji. Zdaje się, że nie można sobie do tego wybrać w Europie lepszej lokalizacji. Nie bez powodu ta hiszpańska wyspa nazywana jest klubowym sercem Europy. To właśnie na Ibizie znajduje się wiele z najpopularniejszych klubów starego kontynentu.

Wiadomo, że solidne kluby muszą zachęcać solidnym line-upem. Dlatego też co roku przed wakacjami jesteśmy zalewani licznymi ogłoszeniami rezydentur i występów na Ibizie. Już teraz wiemy, że w tym roku pojawią się tam chociażby Martin Garrix czy Hardwell. Od teraz do tego grona dołączyć ma Swedish House Mafia.

W przypadku szwedzkiego trio ciężko jednak mówić o dłuższym pobycie na wyspie. Już teraz potwierdzono, że SHM zagrają w tym roku na Ibizie tylko raz. Ich koncert będzie miał miejsce w słynnym klubie Ushuaïa Ibiza w niedzielę 17 lipca. Bilety na samo wydarzenie można zakupić już teraz na stronie klubu w cenie 420 złotych.

Przeczytaj też: Martin Garrix ogłasza rezydenturę w Ushuaia Ibiza i wydaje nową współpracę z Mesto


Dlaczego zatem Swedish House Mafia w tym sezonie na Ibizie zagrają tylko raz? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ich koncert w Ushuaïa Ibiza rozpoczyna się zaraz przed planowaną trasą koncertową Paradise Again World Tour. Trasa ta, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie promować pierwszy album studyjny zespołu  Paradise Again.

Sama trasa rozpoczyna się 26 lipca i trwa aż do 13 listopada. Liczba przystanków, które zawiera Paradise Again World Tour z pewnością bardzo wypełnia terminarz Swedish House Mafii, przez co nie będzie możliwości by „wcisnąć" w niego więcej koncertów na Ibizie w tym roku.

Zważając zatem na fakt, że będzie to jedyny koncert SHM na hiszpańskiej wyspie, data 17 lipca powinna być w kalendarzu zakreślona na czerwono u wszystkich, którzy w tym roku planują na Ibizie spędzić wakacje. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Swedish House Mafia - Greyhound, posłuchaj

Sprawdź także:

- Wielkie premiery i zapowiedzi - czyli podsumowanie kwietnia w muzyce elektronicznej
- Oliver Heldens stworzył singiel z legendą disco - Nilem Rodgersem
- Tomorrowland będzie miał nową lokalizację! Zaskakujący kierunek
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)