Impreza Wet Sets - Zariush odbędzie się 21 maja 2022 (Sobota), w klubie Konkret Łódź. Start imprezy: godz. 23:00. .
0 Wet Sets - Zariush

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Wet Sets - Zariush

21 maja 2022, Konkret Łódź, start: 23:00

Zagrają na imprezie:
Kolejna odsłona najbardziej elektrycznej imprezy w mieście.
Tym razem wyjątkowo elektryzujący skład poznańsko - łódzki.
Po niezapomnianym secie na VEXENFest21 powraca do nas ZARIUSH
Klasyki electro / electro clash przyniesie w skrzynce narzędziowej PROCESOR PLUS
W elektryczny trans wprowadzi was BOMBCHEN
Iskrzącą rozgrzewkę zapewni gospodarz M_OZOG
BĄDŹCIE tej nocy z nami. ELEKTRYCZNY PRYSZNIC GWARANTOWANY.
_WE ARE ALL ELECTRIC_
start: 23:00
tax: 20 PLN (do północy) / 30 PLN (później)
>>>ZARIUSH
Poznański didżej, promotor i menedżer artystyczny klubu Projekt LAB, a także właściciel wytwórni muzycznej Arfa ArcanA. Współtworzy takie eventowe inicjatywy jak Verzerrung, Projekt Labirynt czy Techniküm. Podczas ostatnich lat swojej działalności na scenie miał szansę zaprosić do Polski i zagrać u boku takich artystów jak m.in. Ancient Methods, The Soft Moon, Vatican Shadow, Terence Fixmer, Headless Horseman, Schwefelgelb, Codex Empire czy Samuel Kerridge. W swoich setach łączy brudne, kwaśne i rolandowe techno z industrialnymi brzmieniami, gitarowymi riffami i EBM'owymi piosenkami. Oprócz macierzystego Projekt LAB, Zariush występował także w praktycznie wszystkich polskich klubach. Mogliście go też usłyszeć na takich festiwalach jak Instytut Festival, Revive Festival, Upper Festival czy na chorwackim Dimensions Festival.
www.facebook.com/zariush
www.instagram.com/zariush
arfaarcana.bandcamp.com
>>>PROCESOR PLUS
Zaistniał w 1999 pierwsze nagrania brzmiały bardziej pod electro 80. Dopiero w 2001 po zakupie sprzetów zaczął robić bardziej agresywną muzykę z nowszymi dźwiękami i bitami. Współpracował z wieloma wykonawcami ,robiąc piosenki dla kliku wokalistek i remixów róznych wykonawców także tworząc swoje inne projekty . Od 2002 wspólpracuje z Kapitanem Nemo. Robiąc do starych hitów z 80 nowe swieże podklady electro popwe. Nagrania PP ukazały się na wielu składankach w kraju i z zagranicą ale również całe albumy wydawane przez niezarejestrowaną wytwórnie ABRec. Oficjalny producent Masskotek. Występuje również w reaktywowanym zespole 19 wiosen którego był współzałożycielem. Ostatnia płyta wydana PP w Trującej Fali czerwcu 2008 „Gen-Era-Tor” zebrala b.dobre recenzje mi.in w Laif magazine. W 2009 projekt na specjalne festiwale pomnożony do sześciu-oosobowego składu Live act PP to taneczne elektro owinięte punkowym pazurem.
W przygotowaniu nowa płyta ,planowane wydanie jesień 2012 "BIOMEK"
www.facebook.com/Procesor-Plus-332216686813355/
trujacafala.bandcamp.com/album/gen-era-tor-cd-r-sold-out
Wet Sets - ZariushWet Sets - Zariush
Procesor Plus & Joanna Olichwer - Esklawaz
>>>BOMBCHEN
Urodziła się i mieszka w Łodzi, mieście, które jak żadne inne w Polsce słynie z techno i electro. Bombchen naturalnie podtrzymuje tę tradycję. Karierę rozpoczęła jako organizator imprez klubowych techno i house. Zainicjowała też kilka corocznych przedsięwzięć w legendarnym klubie La Strada w Łodzi. Jej pierwsze próby miksowania miały miejsce osiemnaście lat temu. Oficjalny debiut Bombchena odbył się 13 grudnia 2003 roku wraz z DJ Picundą (Super Girl and Romantic Boys) podczas imprezy klubowej połączonej z koncertem zespołu Cool Kids Of Death. Wkrótce potem występowała na wielu imprezach z wieloma topowymi producentami i didżejami m.in. takimi jak: ROBERT BABICZ, TERENCE FIXMER, LEGOWELT , BANGKOK IMPACT , HORRORIST, AL FEROX, XENIA BELIAYEVA , JENNIFER CARDINI, JACEK SIENKIEWICZ, SLG, SMASH TV, KEVIN GORMAN , MICHAI POPOVICU, ACTIVATOR
www.mixcloud.com/Bombchen/
www.facebook.com/Bombchen.dj/
>>>m_ozog
artysta dźwięku, kurator, dj, teoretyk kultury
Od początku lat 90-tych zaangażowany w rozwój elektronicznej muzyki eksperymentalnej w Polsce. Założyciel i współtwórca wielu zespołów i projektów audiowizualnych (Spear, Ben Zen, Nonstate, Aural Treat, Sub Spa, Quantum Vacuum Oscillator, i.a.). Tworzy multimedialne performensy, instalacje interaktywne oraz filmy wideo. Aktualnie realizuje solowe projekty eksperymentalne. Tworzy też projekt industrial-electro-techno MOIST HARDWARE. Jako dj gra electro techno, electro-industrial, ebm. Organizator cyklu imprez WET SETS.
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)