Ciekawe imprezowe opcje prezentuje nam poznański klub Pacha, w lutym w stolicy wielkopolski wystąpią trzy duże elektroniczne nazwiska. Poznajcie szczegóły! 0 UserComments

W lutym w Poznaniu wystąpią Craig Connelly, Factor B i Kryder

Artykuł dodano: 13 stycznia, godz. 09:20
Odsłony: 212x
Ciekawe imprezowe opcje prezentuje nam poznański klub Pacha, w lutym w stolicy wielkopolski wystąpią trzy duże elektroniczne nazwiska. Poznajcie szczegóły!


PACHA Poznań - imprezy w środku zimy

Początek nowego roku scena muzyki elektronicznej obwieszcza głośnymi wydarzeniami. Nie opadły jeszcze emocje po wydarzeniach z zeszłego roku i imprezach sylwestrowych, a już teraz ogłoszono kolejne imprezy. Co ciekawe mowa głównie o nasze rodzimej scenie muzyki elektronicznej.
Warto zaznaczyć Poznań na imprezowej mapie Polski, gdyż już 12 lutego w klubie Pacha odbędzie się impreza na której wystąpią Craig Connely i Factor B w godzinnym secie b2b. Obu producentów możemy kojarzyć między innymi  z występów na tegorocznym festiwalu Dreamstate. Prócz tego na scenie pojawią się Tom Foreseter i Robbie Seed

Craig Connelly na ASOT Mexico 2021, posłuchaj


Całość rozpocznie się o godzinie 21:00. Istnieje możliwość rezerwacji loży VIP. Bilet na imprezę można nabyć już teraz w cenie 49 złotych.

Kryder na ósme urodziny PACHA Poznań

Nie gorzej zapowiada się impreza z okazji ośmiolecia istnienia klubu. Bowiem już 26 lutego odbędzie się wydarzenie celebrujące tę okazję. Całość mają rozpocząć i zakończyć stali rezydenci klubu Andy Mile, Brejo, Daso i Tom Forester.

Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru jest jednak Kryder, który wielokrotnie pojawiał się już na imprezach światowego formatu, w tym na Tomorrowland czy Creamfields. Ponownie dla chętnych będzie opcja rezerwacji loży. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 21:00. Wejściówkę nabędziecie już teraz w cenie 39 złotych

Przeczytaj też: Po ośmiu latach audycja radiowa Krydera dobiegła końca

Warto dodać, że na obie imprezy wstęp mają wyłącznie osoby, które ukończyły 20 lat. Dodatkowo cytując organizatorów "w klubie obowiązuje selekcja oraz bezwzględny zakaz żucia gumy". 

Nie ma wątpliwości, że dla fanów polskich muzyki elektronicznej najbliższy czas zapowiada się naprawdę ekscytująco. By nie przegapić innych festiwali i newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie wpadnijcie na nasz profil na Facebooku.

Factor B - Live from Dreamstate 2021

Sprawdź także

- Nowy live set The Chainsmokers dostępny na YouTube
- Deadmau5, DJ Snake i inni - sety z All Night 2021
- Jaką rolę odegrał Skrillex na 'Dawn FM' The Weeknda?
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)