Jak prezentuje się najnowsze „Adidas & Pearls” przyjaciół po fachu, Vintage Culture i Solardo? Sprawdź! 0 UserComments

Vintage Culture, Solardo i Lowes w jednym utworze? Sprawdzamy „Adidas & Pearls”

Artykuł dodano: 30 czerwca, godz. 15:30
Odsłony: 384x
Relacja podczas tworzenia wspólnych kawałków wydaje się być czynnikiem, który ma największy wpływ na efekt końcowy. Jak prezentuje się najnowsze Adidas & Pearls przyjaciół po fachu, Vintage Culture i Solardo? Sprawdź!


Starzy znajomi w festiwalowej odsłonie

Solardo, będąc jednym z najbardziej rozpoznawanych duetów sceny EDM oraz stałym członkiem rodziny Ultra Music, zaskoczyło wszystkich swoim ostatnim kawałkiem będącym przypomnieniem lat 80., a sam utwór spotkał się z bardzo pozytywnym dotychczasowej społeczności duetu. Tym razem postawili na bardziej taneczny klimat wraz ze swoim przyjacielem po fachu, który mimo bardzo napiętego grafiku dopiął współpracę do końca.

Przeczytaj także: Korolova nagrała kolejny miks w zjawiskowej scenerii. Tym razem padło na Kalifornię

Większość znakomitych kooperacji zaczyna się od nawiązania znajomości. Będąc przyjaciółmi po fachu" zdecydowanie łatwiej jest się porozumieć czy chociażby nawiązać wspólny język, czego owocem jest między innymi najnowsze Adidas & Pearls.
Graliśmy kilka setów b2b z Vintage Culture w ciągu ostatniego roku i jesteśmy wielkimi fanami jego stylu i brzmienia. Stworzenie wspólnego utworu było dla nas zupełnie naturalną koleją rzeczy i mieliśmy kilka pomysłów w zanadrzu, ale ten naprawdę wyróżnił się wśród reszty. Jak tylko LOWES położył na nim wokal, wiedzieliśmy, że mamy coś specjalnego  wyjaśnił duet Solardo.
LOWES opisała znaczenie piosenki jako kiedy po raz pierwszy zaczynasz wychodzić z domu lub właśnie wyprowadziłaś się z domu na studia i nie jesteś pewna, ile rzeczy zabrać... ale po prostu zgadujesz, co zrobić, ponieważ jesteś zbyt zażenowana, aby zapytać lub przyznać, że nigdy wcześniej nie robiłaś takich rzeczy, a to może czasami prowadzić do złych doświadczeń". 

Sama aranżacja pośród konkurencyjnych produkcji wyróżnia się przede wszystkim klimatem, który w połączeniu z surowym brzmieniem syntezatorów stanowi niezwykle przyjemne połączenie, a sam utwór jest jednym z tych, na które wielu fanów house'owych brzmień będzie zwracać uwagę w sezonie festiwalowym. Jak wam przypadła do gustu ta premiera? Dajcie koniecznie znać na Facebooku.

Posłuchaj najnowszego Adidas & Pearls

Sprawdź także:

Zostań artystą Protocol! Powraca program demo:drop Nicky'ego Romero – szczegóły
Alesso z kolejnym singlem! Gotowi na jego dwa występy w Polsce?
The Chainsmokers wyprodukowali wspólny numer z... Glass Animals – posłuchaj przedpremierowo
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)