Czas przedstawić nowego członka rodziny Tomorrowland! Do prowadzenia rezydentury w One World Radio zaproszony został Vintage Culture. Gdzie i kiedy możemy słuchać jego audycji? Sprawdź! 0 UserComments

Vintage Culture rezydentem słynnego Tomorrowland One World Radio

Artykuł dodano: 24 listopada 2021, godz. 17:29
Odsłony: 417x
Czas przedstawić nowego członka rodziny Tomorrowland! Do prowadzenia rezydentury w słynnym One World Radio zaproszony został Vintage Culture. Gdzie i kiedy możemy słuchać jego audycji? Wszystkie informacje znajdziecie u nas!


Taneczne brzmienia prosto z Brazylii

Kim właściwie jest Vintage Culture i dlaczego w ostatnim czasie jest o nim tak głośno? Lukas Rafael Ruiz Hespanhol - tak nazywa się 28 letni producent muzyki house pochodzący z ameryki południowej. Wspominaliśmy już o nim na naszym portalu za sprawą premiery jego ostatniego utworu You Gave Me A Feeling stworzonego razem z brytyjskim producentem Jamesem Hype'm. Jego popularność ciągle rośnie za sprawą wydawania coraz to nowszych utworów znakomicie wpasowujących się w teraźniejsze gusta fanów muzyki house.

W rankingu TOP 100 DJ's roku 2021 uplasował się na pozycji #17, za to w brazylijskim odpowiedniku zajął miejsce #2. Artysta ma na swoim koncie już wiele produkcji stworzonych przy współpracy z dobrze znanymi aliasami ze świata EDM. Udało mu się nawet pracować z holenderskim producentem Tiesto! Wydał wiele remiksów m.in. do utworów Martina Garrixa, MEDUZY czy też Diplo.

Vintage Culture, Adam K - Save Me (feat. MKLA)

Nowy epizod w jego karierze czas zacząć

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o rezydenturze producenta w bardzo dobrze znanym One World Radio. Jest to oficjalna stacja radiowa twórców jednego z największych festiwali na świecie Tomorrowland odbywającego się już od 2005 roku w belgijskim miasteczku Boom.

Artysta informuje, że będziemy mogli go usłyszeć w każdy trzeci piątek miesiąca o godzinie 20:00. Dodaje, że godzinne audycje będą zawierały wiele jego produkcji, niewydane jeszcze utwory oraz ekskluzywne rozmowy.


W oczekiwaniu na kolejną audycję Vintage Culture zapraszamy do sprawdzenia występu na rumuńskim festiwalu UNTOLD.

Vintage Culture @ Live z UNTOLD Festival

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)