Fergie, Christian Cambas, D-Unity, Piatto, Loco & Jam, Wehbba, Jay Lumen, Dataworx, Lutzenkirchen, Uto Karem, Tom Hades, The Advent & Industrializer to tylko część artystów, którzy dotąd nagrywali... 7 UserComments

Umek świętuje 100 wydań

Artykuł dodano: 8 maja 2012, godz. 15:36
Odsłony: 3713x
Fergie, Christian Cambas, D-Unity, Piatto, Loco & Jam, Wehbba, Jay Lumen, Dataworx, Lutzenkirchen, Uto Karem, Tom Hades, The Advent & Industrializer to tylko część artystów, którzy dotąd nagrywali dla wytwórni Umka.
1605 Music Therapy to label, który słoweński producent i DJ założył w 2007 roku. Niespełna pięciu lat starczyło mu, by osiągnąć magiczną liczbę 100 wydań. Niektóre z nich były bardzo zaskakujące – zwłaszcza te, na których były jego własne kawałki. Na przykładzie zmieniającego się katalogu 1605 Music Therapy słychać wyraźnie, jak zmieniały się gusta samego Umka, co przenikało do jego twórczości.

 

Ponad 30 epek wydanych w 1605 to były epki Umka, ciekawe jak bardzo zmieniła się grupa jego słuchaczy. Zapewne mniej ma teraz wśród fanów miłośników rasowego techno, więcej wielbicieli tech-house'u z niespodziankami. Jeszcze 5 lat temu nikt by nie przypuszczał, że Umek aż tak zwolni i zmięknie, choć akurat w „Slicing & Dancing” sporo mamy technicznego hałasu. Jest moc! Jak Wam się podoba? Życzymy 100 kolejnych wydawnictw dla labelu Umka!

UMEK - Slicing & Dicing (Original Mix) [1605-100]
Komentarze
 • [email protected]8 maja 2012, godz. 17:42
  Genialny Kawałek!
  O to chodzi !!! :D
 • Jerycho19888 maja 2012, godz. 18:34
  Fajnie, fajnie
  Mimo, że Umek zmienił trochę swój styl to całe szczęście nie poszedł w nic modnego i nadal tworzy miłe dla ucha kawałki ;)
 • Rascal0pl8 maja 2012, godz. 19:27
  "Mimo, że Umek zmienił trochę swój styl to całe szczęście nie poszedł w nic modnego i nadal tworzy miłe dla ucha kawałki ;)"
  Nie bede sie wypowiadac na temat jego muzyki i dlaczego jest dla mnie obecnie dnem, ale zdanie ze nie poszedl w nic modnego jest generalnie bledne. Tech hałs jest modny i jeszcze w dodatku taki melodyjny jaki on prezentuje.
  A jeszcze ten utwor przytoczony wyzej - kolejne schematyczne dno wydane przez umka.

  jeszcze raz ten cytat:
  "Mimo, że Umek zmienił trochę swój styl to całe szczęście nie poszedł w nic modnego i nadal tworzy miłe dla ucha kawałki ;)"
  Takie cos mozna powiedziec o Benie Simsie. On tez juz techno nie gra, gra house. Dobry house. House w wydaniu, ktorym obecnie nie jest modny.
 • Furiza8 maja 2012, godz. 19:30
  Kawałek wyżej , dno ;/
 • =SimoN=8 maja 2012, godz. 22:43
  Szkoda go, że poszedł w taką stronę. A kiedyś pociskał takie wypasione sety.
  A kawałek powyżej bez szału.
 • Paczykot8 maja 2012, godz. 22:47
  a dla mnie dobre to jest
 • helmi9 maja 2012, godz. 21:30
  to jest modne to jest złe... to nie jest uplift to tez jest do kitu....ktos zrobił kawałek z vocalem to juz nie jest tym kims co kiedys..... co raz bardziej przekonuje sie ze ludzie na tym forum zdziczali do konca
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (7)