Widząc Energy 2000, większość zaczyna myśleć o Katowicach, jednak niedługo się to zmieni. Wraz z rezydenturą Kings Of Hardstyle klub w Przytkowicach rozszerza perspektywy o gwiazdy muzyki EDM! 0 UserComments

Tujamo, Aaron Chupa i VINAI. Energy 2000 w czerwcu stawia na EDM

Artykuł dodano: 17 maja, godz. 13:08
Odsłony: 174x
Widząc Energy 2000, większość zaczyna myśleć o Katowicach, jednak niedługo się to zmieni. Wraz z rezydenturą Kings Of Hardstyle klub w Przytkowicach rozszerza perspektywy o gwiazdy muzyki EDM!


Małopolski przystanek każdego imprezowicza

Energy 2000 to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów rozrywkowych w Polsce. Klub znajduje się w miejscowości Przytkowice, oddalonej zaledwie 25 km od najczęściej odwiedzanego miasta Polski – Krakowa i można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepszych imprezowych punktów na mapie Polski.

Przeczytaj także: NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja

W ciągu 30 lat działalności klubu Przytkowice odwiedziły setki największych gwiazd światowej i krajowej sceny klubowej, między innymi: ATBW & W, Cosmic Gate, Westbam, Benny Benassi, Showtek, TJR, Ummet Ozcan, R3hab, Timmy Trumpet, Bassjackers, Juicy M, Dj Antoine, Mike Candys, Remady i Manu-L, Headhunterz, Brennan Heart i wielu innych, a patrząc na to, kogo będziemy mieli okazję zobaczyć tylko w czerwcu, liczba ta będzie się zdecydowanie powiększać.

Miesiąc poświęcony muzyce elektronicznej? Czemu nie

Czerwiec w Energy 2000 stanie pod patronatem muzyki EDM. W ciągu trzech weekendów po sobie wystąpią tam AronChupa, formacja kojarzona przede wszystkim ze swojego hitu I'm an Albatraoz oraz świetnie wykonywanych występów na żywo; duet VINAI, mający na swoim koncie współprace z największymi producentami świata m.in. z R3HABEM, którzy specjalizują się w zaplataniu chwytliwych melodii wraz z porywającym basem, a "last but not least", trzecim artystą branży EDM będzie niemiecki talent wnoszący w ostatnich latach wiele świeżości do muzyki klubowej, Tujamo. To co, z kim się widzimy?

Tujamo - Drop That Low, posłuchaj

Sprawdź także:

Goldhill Festival 2022 zapowiada się naprawdę dobrze. W line-upie już dwie zagraniczne gwiazdy EDM
Skrillex odwołuje swoje festiwalowe występy i potwierdza informację, na którą wszyscy czekaliśmy
Spotify wprowadza nową funkcję, która zadowoli wielu z Was
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)