KAAZE powraca po około miesiącu z kolejną dawką vlogowych materiałów. Przez dwa ostatnie odcinki zdążył pokazać nam czeską Pragę i Japonię. Teraz przyszedł czas na coś, o czym marzy każdy producent! 0 UserComments

Trzeci odcinek KAAZE TV już dostępny, a w nim...

Artykuł dodano: 4 sierpnia, godz. 16:32
Odsłony: 369x
KAAZE powraca po około miesiącu przerwy z kolejną dawką vlogowych materiałów. Przez dwa ostatnie odcinki zdążył pokazać nam czeską Pragę i jego tour po Japonii. Teraz przyszedł czas na coś, o czym marzy każdy producent muzyki EDM. O co chodzi i kto pojawił się w najnowszym epizodzie KAAZE TV? Sprawdźmy to!


KAAZE wystąpił przed publicznością ze swojego miasta

Po obejrzeniu dwóch ostatnich odcinków KAAZE TV jestem w stanie powiedzieć, że są to prawdopodobnie jedne z najprzyjemniejszych materiałów tego typu na YouTube. Wiadomo, Martin Garrix posiada swój własny show, Armin van Buuren też przedstawia festiwale od kuchni, lecz w materiałach Micka czuć swobodę, wszystko jest nagrywane zupełnie na luzie i to sprawia, że immersja podczas oglądania jest naprawdę bardzo wysoka.

W trzecim epizodzie KAAZE pokazał na parę miejsc ze swojego miasta, w którym dorastał, a dokładniej Helsingborg na zachodzie Szwecji tuż przy duńskim Helsingor, do którego bez problemu można dostać się statkiem. Szwedzki producent przedstawił swoje ulubione restauracje i lokale, a przede wszystkim pojawili się w tym filmie najważniejsi ludzie w jego życiu, czyli jego tata, żona, zespół menadżerski i oczywiście przyjaciele.

Warto teraz wspomnieć, że KAAZE nagrał takowy vlog nie bez powodu. W dniach od 15 do 16 lipca odbył się w Helsingborg event o nazwie Bayside Festival, na którym w przeszłości pojawiali się np. duet Yellow Claw, Cheat Codes czy Otto Knows. W tym roku, jeśli chodzi o EDM-ową część, było znacznie lepiej. Nie zabrakło również gwiazd światowego formatu.

Mickowi udało się zagrać w obecności takich gwiazd jak np. Zara Larsson czy Trippie Redd, a sfera EDM-owa eventu była bogata w artystów pokroju KAAZE, Willa Sparksa, Dada Life i headlinera Kygo. Bayside to z pewnością festiwal, który na przestrzeni najbliższych lat będzie się rozwijać, a Kastenholt podjął wspaniałą decyzję o nakręceniu z niego osobnego vloga. Więcej Wam nie zdradzam, bo materiał ten trwa prawie 13 minut. Sprawdźcie, co przygotowała w nim gwiazd wytwórni Revealed!

Obejrzyj trzeci epizod KAAZE TV, gdzie Szwed zagrał dla mieszkańców swojego miasta


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)