W najbliższy weekend w Poznaniu odbędą się aż 3 EDM'owe imprezy. Dwa międzynarodowe trance'owe bookingi w największych klubach stolicy wielkopolski i festiwal z topowymi polskimi DJ'ami. 0 UserComments

Trance'owy weekend w Poznaniu - Nifra w X-Demon i Giuseppe Ottaviani w PACHA

Artykuł dodano: 21 października, godz. 14:18
Odsłony: 227x
W najbliższy weekend w Poznaniu odbędą się aż 3 EDM'owe imprezy. Dwa międzynarodowe trance'owe bookingi w największych klubach stolicy wielkopolski i festiwal z topowymi polskimi DJ'ami.


X-Demon nie zwalnia tempa

Sieć klubów X-Demon ma już w DNA świetne imprezy i co miesiąc zaskakuje klubowiczów bookingami najwyższych lotów. Klub w Poznaniu będzie w styczniu obchodził dopiero drugie urodziny, a w jego portfolio już znajdują się koncerty Westbama, Richarda Duranda, Jochena Millera, Marco V, Stoneface & Terminal, ATB, Perana Van Dijka, Marca Van Lindena czy DJ Krisa.

Do gwiazdorskiej reprezentacji przedstawicieli trance, którzy wystąpili w poznańskim X-Demonie dołączy Nifra. Słowacka producentka zaraz po występie w Poznaniu zagra w słynnym Ministry Of Sound w Londynie, a następnie uda się na trzy koncerty w Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawi się na scenach Dreamstate i EDC Orlando.

Koncert producentki odbędzie się w sobotę, 23 października. 

Set Nifry z #TOP100DJs Virtual Festival


Maraton trance w PACHA Poznań

Sąsiadujący z X-Demonem klub PACHA Poznań rozpocznie w ten weekend swoją serię trance'owych eventów, która potrwa aż do końca roku. W październiku, listopadzie i grudniu przy Paderewskiego 10 w Poznaniu wystąpią trzej czołowi reprezentanci gatunku - Giuseppe Ottaviani, Markus Schulz oraz Sander Van Doorn

Pierwszy z wymienionych, 42-letni włoski producent, którego set z ASOT 1000 w Moskwie przesłuchacie tutaj, wystąpi w Poznaniu tego samego dnia co Nifra poziom wyżej - 23 października. To będzie piękny trance'owy wieczór!

Posłuchaj występu Giuseppe Ottavianiego z Creamfields 2021

Skytech, Emdi i Arusha w Poznaniu

Gdyby było wam mało muzycznych doznań w najbliższą sobotę to w klubie 2progi odbędzie się kolejny event z ramienia Amazing Moments Creators. Podczas czwartej odsłony Amazing Moments Night wystąpią Arusha, Emdi, Gregory, Matson, Skytech i Wajs.

Do zobaczenia!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)