Tranceformations 2022 kolejnym przystankiem na przyszłorocznej imprezowej mapie Polski, który dla fanów trance powinien być tym obowiązkowym. Bilety już w sprzedaży. Dowiedz się więcej! 0 UserComments

Tranceformations 2022 powraca! Bilety już dostępne w sprzedaży

Artykuł dodano: 10 grudnia 2021, godz. 11:11
Odsłony: 1074x
Tranceformations 2022 kolejnym przystankiem na przyszłorocznej imprezowej mapie Polski, który dla fanów trance powinien być tym obowiązkowym. Bilety już w sprzedaży. Dowiedz się więcej!


Tranceformations 2022 powraca

Tranceformations to projekt autorstwa Euforia Festival, który powołany do życia został w 2016 roku. Od tego czasu miał okazję gościć całą plejadę światowych gwiazd budując sobie coraz solidniejszą markę na Europejskiej scenie muzyki elektronicznej. W tym momencie Tranceformations jest jednym z najpopularniejszych polskich trance'owych festiwali. 

Jak zapewniają organizatorzy nadchodzący festiwal będzie wyjątkowy. Impreza planowana jest na 29 stycznia 2022 roku w samym sercu Dolnego Śląska czyli Wrocławiu, a dokładniej w Hali Stulecia.
Prócz świetnej muzyki impreza ta zaskakiwała zawsze fenomenalną oprawą graficzną, której również na imprezie w 2022 ma nie brakować. Nadchodząca impreza ma łączyć też świeże style muzyczne z tymi dłużej obecnymi na rynku. A dokonywać tego będzie nie byle jaka obsada. Jak zapewniają nas organizatorzy: 

Wśród artystów, którzy zagrają dla Was 29 stycznia w Hali Stulecia są zarówno bardzo dobrze znane nazwiska, jak i zupełne debiuty. Niektórzy niejednokrotnie sprawiali Wam radość i porywali Was w szaleńczą, trance’ową podróż, a dwóch artystów z naszej listy dopiero przekona się jaką mamy świetną publiczność w Polsce! Występ na Tranceformations 2022 będzie ich pierwszą wizytą w naszym kraju!

Kto zagra na Tranceformations 2022?

A kogo konkretnie możemy tam zobaczyć? Zgodnie z podanym line-upem na Tranceformations 2022 ujrzymy i usłyszymy następujących artystów:

A.D.D.A,
- Neelix,
- Ontune,
Richarda Duranda,
- Roger Shah,
Simona Pattersona,
The Mistery Of Tf Whitenoise oraz Xijaro & Pitch.

Euforia Festivals zapewniają, że nie powinniśmy się spodziewać drastycznych obostrzeń związanych z koronawirusem.
 Tranceformations jest koncertem - obecne obostrzenia pozwalają na jego organizację w wymiarze, który bardzo nas zadowala. Dlatego nie martwice się i widzimy się już 29 stycznia! 
Sprzedaż biletów ruszyła w dniu wczorajszym o godzinie 19:00. Cena za standardowy bilet z pierwszej puli wynosić będzie 134 złote, by zdobyć bilet VIP należy dopłacić 336 zł.

Bilety na Tranceformations 2022 - KUP TERAZ


Nie zapomnijcie dołączyć do facebookowego wydarzenia Tranceformations 2022, dzięki czemu nie przegapicie jakichkolwiek informacji związanych z eventem.
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)