Tranceformations czyli jeden z największych polskich festiwali związanych z muzyką trance nie odbędzie się. Dowiedz się dlaczego 0 UserComments

Tranceformations 2022 odwołane - oświadczenie organizatorów

Artykuł dodano: 4 stycznia, godz. 12:54
Odsłony: 899x
Tranceformations czyli jeden z największych polskich festiwali związanych z muzyką trance nie odbędzie się. Przeczytaj oświadczenie organizatorów!


Odwołany festiwal? Brzmi znajomo

Nie tak dawno temu mieliśmy okazję informować was o dacie kolejnej już imprezy z cyklu Tranceformations. Jest to projekt autorstwa Euforia Festival, który odbywa się od 2016 roku. 

Kolejna edycja miała odbyć się już pod koniec tego stycznia. Na samym festiwalu mieliśmy mieć okazję podziwiać znane gwiazdy w trance'owym środowisku. Na scenie gościć miał chociażby Richard Durand czy Simon Patterson. Jednak już teraz wiadomo, że festiwal Tranceformations 2022 nie odbędzie się.

Informacja ta została przekazana za pomocą mediów społecznościowych. Jak się okazuje przyczyną odwołania całej imprezy jest pandemia. Nikogo nie powinno to jednak dziwić, w końcu w ostatnich czasach przyzwyczajeni jesteśmy do odwoływanych koncertów z tego powodu.

Przeczytaj też: Tranceformations 2022 powraca! Bilety już dostępne w sprzedaży

Jak można się dowiedzieć z powodu restrykcji przyjazd do kraju części artystów był niemożliwy, tak samo jak znalezienie ich godnego zastępstwa w tak krótkim czasie. Dodatkowo szanse na otrzymanie pozytywnej zgody na możliwość organizowania wydarzenia również są niewielkie. Jak mówią organizatorzy:
Niestety doniesienia od służb wydających zgody na organizację imprez masowych nie są optymistyczne, a na tym etapie przygotowań organizator ponosi koszty, których zwrotu nie ma możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was czekało na powrót Tranceformations, ale los nie jest łaskawy dla naszej branży...

Jednak zgodnie ze starym przysłowiem "co się odwlecze to nie uciecze" możemy spodziewać się imprezy w przyszłym roku, gdzie organizatorzy z pewnością zadbają o topowy line-up. Ponadto ogłoszono, że osoby, które bilet na feralne wydarzenie już zakupiły nie mają powodów do zmartwień.

Euforia Festival i Movement Festival zamiast Tranceformations

Osoby te mogą bowiem wykorzystać swoją wejściówkę przy okazji festiwali Movement Festival, Euforia Festival 2022 czy Tranceformations 2023

Na szczęście ten komunikat nie będzie składał się jedynie ze złych wiadomości bowiem osoby, które posiadają bilety z edycji 2021 bądź zakupiły je w ostatnim czasie mają szansę wykorzystać swoje wejściówki na:
- powracający na początku czerwca Movement Festival
- Euforia Festival 2022
- Tranceformations 2023.

Osoby chcące otrzymać zwrot proszone są o kontakt z bileterią.

Liczymy na to, że zobaczymy się już w czerwcu w Lesznie gdzie podobnie jak ostatnio zagramy dla Was na 2 scenach

Nie pozostaje nam nic niż czekać na sezon letni i nadchodzący Euforia Festival 2022!
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)