Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosi 64 UserComments

Trance Xplosion 2012!

Artykuł dodano: 14 grudnia 2011, godz. 22:00
Odsłony: 19971x
Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

##reklama##

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy. 
Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie?  Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:


Oficjalnie przedstawiamy miejsce, w którym odbędzie się 18.02.2012 8 edycja Trance Explosion!
Ponad 8 000m2, klimatyzowanej hali o wyśmienitej akustyce (dzięki drewnianemu dachowi) w samym sercu Poznania! Hala MTP nr 2 znajduję się w bardzo dogodnej lokalizacji tuż przy ulicy Głogowskiej oraz naprzeciw dworca głównego PKP (50m od dworca), jest to strategiczny punkt miasta. Liczne połączenia komunikacją miejską, oraz prosty dojazd są wielkimi atutami tej lokalizacji! 
Zabytkowy pawilon wystawienniczy zbudowany w 1929 roku na Powszechną Wystawę Krajową. Odbudowany w nieco zmienionej formie w 1947 roku po zniszczeniach wojennych. Wciąż posiada magiczny i niepowtarzalny klimat, który urzekł wielu odwiedzających to specyficzne miejsce.


 
 


 
 
 
- pierwsza pula biletów: 79 PLN, od 16.12 godz 21.00 - wyprzedane
 
- druga pula bieltów: 87 PLN - wyprzedane
 
- trzecia pula biletów: 90 PLN - w sprzedaży na www.wlotki.pl
 
 
 
Bilety dostępne również w stałych punktach sprzedaży:
 
CIM Poznań, ul. Ratajczaka 44
ROCKLONGLUCK, Poznań ul. Półwiejska 20
DJ PRO, Poznań ul. Sienkiewicza 20
 
 
Bilety VIP Dostępne wyłącznie na stronie www.wlotki.pl
 
 
 

 
 
UWAGA ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!
Wśród tak licznych wypowiedzi wytypowaliśmy 5 zwycięzców! Poniżej przedstawiamy listę osób, które wygrały konkurs:
1) Emill_1984 – Podwójny bilet VIP
2) Sivy89
3) QrisQ
4) Brylek
5) Rafaelo90
6) Tytan Lochów

Zwycięzcom gratulujemy! Informujemy również, iż skontaktujemy się z Wami w najbliższym czasie!

Komentarze
 • TranceRoute17 grudnia 2011, godz. 15:51
  Zajedwabista informacja. Już sie obawiałem że w najbliższym czasie nic fajnego nie bedzie a tutaj taka wiadomość :D Dobzre że TranceXPlosion powraca bo bedzie to mój pierwszy raz na nim a co najlepsze to że pozostał w Poznaniu gdzie mam żabi skok :D
  LU równie fajny :)
  Do zobaczenia 18 na targach ;)
  Niech moc Trance będzie z wami !
 • dybi17 grudnia 2011, godz. 22:32
  Nie tak dawno w tej hali podczas wystawy zwierząt stacjonowały krowy :) Nie bardzo to widzę w tej długiej i wąskiej hali... Obym się mile rozczarowała...
 • Bitfilk19 grudnia 2011, godz. 17:21
  Dybi wcześniej był tam też koncert Dżemu bodajże :) więc na pewno miejsce się spiszę :)
 • TranceRoute30 grudnia 2011, godz. 11:29
  Pliss dokoptujcie jeszcze Bryana Kearney'a !!! To jest gość który gra prawdziwy Trance !!
  Spojrzałem na jego grafik i wynika że w lutym nie jest zajęty. Skontaktujcie sie z chłopakiem na pewno będzie chciał wpaść ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (64)