Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czys 275 UserComments

Trance Xplosion 2012 - line-up!

Artykuł dodano: 9 grudnia 2011, godz. 15:43
Odsłony: 33808x

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Natomiast już teraz możemy poinformować Was, iż Trance Xplosion na pewno odbędzie się w Poznaniu a gdzie dokładnie?  Dowiecie się wkrótce. Niedługo podamy również informację kiedy rusza sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów!

Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM

Arctic Moon

Next DJ

 

UWAGA ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!
Wśród tak licznych wypowiedzi wytypowaliśmy 5 zwycięzców! Poniżej przedstawiamy listę osób, które wygrały konkurs:

1)      Emill_1984 – Podwójny bilet VIP

2)      Sivy89

3)      QrisQ

4)      Brylek

5)      Rafaelo90

6)      Tytan Lochów

 

Zwycięzcom gratulujemy! Informujemy również, iż skontaktujemy się z Wami w najbliższym czasie!

Komentarze
 • kolodar9 grudnia 2011, godz. 12:04
  No będzie meega :D Oby to były targi!
 • miley9 grudnia 2011, godz. 12:15
  Zapowiada się mega impreza, z mega składem. Fajnie jakby to była jakaś hala targowa;)
 • mkkubek9 grudnia 2011, godz. 12:17
  heheh targi:D?...zeby taka impreza się odbyła na targach to by musiało być conajmiej z 15 tysięcy ludzi:).... także zapomnijcie:) realia polskie na tą chwile organizowania imprez są inne:)....w tej chwili niema dla kogo robić w polsce imprez dużych...
 • mkkubek9 grudnia 2011, godz. 12:17
  no i małych klubowych też bo przychodzi tylko garstka fanatyków...
 • megite9 grudnia 2011, godz. 12:17
  Rewelacja, obecny :)
 • Przemas79 grudnia 2011, godz. 12:20
  No skład super! Chce mega wystroju jak w 2008 i będe w 7 niebie!

  @ Cybul__ "PAMIĘTAJCIE O ARCTIC MOONIE I SKYTECHU!!!"

  +1
 • Feta79 grudnia 2011, godz. 12:22
  jesli targi to mamy takie polskie trance energy.
  ale line up dla mnie bez szalu
 • miley9 grudnia 2011, godz. 12:22
  nie przesadzajcie:) na eventy nie przychodzi garstka klubowiczów:) zwłaszcza jeżeli to będzie taki event jak TX. A zresztą z tego co mi wiadomo to na targach są hale różnej wielkości, więc jest całkiem możliwe, że to będą targi;)
 • Liliawodna9 grudnia 2011, godz. 12:27
  lu bez szału??o ja Cię to jest naprawdę świetny skład:)
 • Frestail9 grudnia 2011, godz. 12:39
  Skład naprawdę świetny:) obecny na 100 %;)
 • Dtox9 grudnia 2011, godz. 12:41
  ja nie wiem co wy ludzie widzicie w tym Andym przeciez on co set gra jedno i to samo juz mam go dosyc! Wielki plus za Ram widzialem go juz w akcji naprawde daje ten pan rade! Brak Judge Julesa ?! jestem zdecydowanie na NIEEEEEEEEEEEEEEEE!
 • Dtox9 grudnia 2011, godz. 12:42
  A jak jeszcze dołoża do tego targi poznanskie to juz bedzie klapa niesamowita!
 • greit9 grudnia 2011, godz. 12:45
  mnie brakuje tylko ummeta ozcana i mam nadzieję, że w końcu go msm gdzieś zaprosi... ale i tak lu jest super więc czekam na tę imprezę :)
 • Jachu1009 grudnia 2011, godz. 12:48
  Dtox niby czemu klapa? Targi bardzo fajne miejsce na iimprezy, dobry lu, dobre nagłośnienie i będzie gniot :D
 • Shifty9 grudnia 2011, godz. 13:08
  Bardzo fajny LU :) Chętnie się zjawię :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (275)