Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czys 275 UserComments

Trance Xplosion 2012 - line-up!

Artykuł dodano: 9 grudnia 2011, godz. 15:43
Odsłony: 33804x

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Natomiast już teraz możemy poinformować Was, iż Trance Xplosion na pewno odbędzie się w Poznaniu a gdzie dokładnie?  Dowiecie się wkrótce. Niedługo podamy również informację kiedy rusza sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów!

Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM

Arctic Moon

Next DJ

 

UWAGA ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!
Wśród tak licznych wypowiedzi wytypowaliśmy 5 zwycięzców! Poniżej przedstawiamy listę osób, które wygrały konkurs:

1)      Emill_1984 – Podwójny bilet VIP

2)      Sivy89

3)      QrisQ

4)      Brylek

5)      Rafaelo90

6)      Tytan Lochów

 

Zwycięzcom gratulujemy! Informujemy również, iż skontaktujemy się z Wami w najbliższym czasie!

Komentarze
 • yoshi899 grudnia 2011, godz. 10:13
  Coś mi się wydaje, że dowalą ten event na hali MTP w Poznaniu ;) Tam gdzie odbyło się tegoroczne AO. Albo w jednym z mniejszych skrzydeł ;).
 • Sivy899 grudnia 2011, godz. 10:31
  Dziękuje bardzo za bilecik ;) LU konkretny, na pewno warto się wybrać :) Ciekawy jestem nowej lokalizacji, czyżby Targi?
 • Pingus9 grudnia 2011, godz. 10:42
  ooo troche do tylu jestem z info ;P trzeba bedzie sie wybrac :D
 • kraft139 grudnia 2011, godz. 10:52
  omg ;d
 • pitilu9 grudnia 2011, godz. 10:57
  O fajny lu, to czekamy na bilety:)
 • Cybul__9 grudnia 2011, godz. 11:02
  JOC :D Oby zagrał jak na Tranmission to będzie sik :)
  Mnie na imprezie nie będzie!

  PAMIĘTAJCIE O ARCTIC MOONIE I SKYTECHU!!!
 • smaku9 grudnia 2011, godz. 11:15
  Jak TX to tylko z Arctic Moon'em
 • Blend9 grudnia 2011, godz. 11:19
  Łał, jak zobaczyłem ten line-up to przypomniał mi się mocny rok 2008 i TX. Mocny skład! Brawo MSM!
 • DJ Zimq9 grudnia 2011, godz. 11:28
  Cybul po tym co pokazał w tropsie tydzień temu to obowiązkowo :)
 • Pablo9 grudnia 2011, godz. 11:40
  LU nawet mi odpowiada :) szczegolnie Arnej :) chyba raczej sie zjawie. Arctic powinien sie zjawic, ale w Skytecha bym watpil skoro chca sie tak trzymac upliftu. on ma wiecej wspolnego z progressivem. Chociaz bylbym bardzo zadowolony gdyby sie pojawil.
 • machal9 grudnia 2011, godz. 11:50
  Nie ma Boliera ...... pfyyy nie lepiej słuchać po raz n-ty spedalonego Moora za nic się na to nie wybieram dla samego Arneja nie warto mega rozczarowanie . Czekam na skład EnTrance
 • piotrrazz9 grudnia 2011, godz. 11:55
  Skład za***isty:) na pewno będę bo taki lu jest możliwy tylko na TX:)
 • Dj_Crossfader9 grudnia 2011, godz. 11:55
  machal, no to nara :D Znacznie wole Moora, Tyasa czy JOC niż Boliera... :)
 • UNDERSTAND?!9 grudnia 2011, godz. 12:02
  Wielki powrót na halę ze świetnym składem:) braw. Szkoda, że już nie jest luty;)
 • kolodar9 grudnia 2011, godz. 12:04
  No będzie meega :D Oby to były targi!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (275)