Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czys 275 UserComments

Trance Xplosion 2012 - line-up!

Artykuł dodano: 9 grudnia 2011, godz. 15:43
Odsłony: 33887x

Trance Xplosion powraca w wielkim, halowym stylu. Muzyczny event, flagowa trancowa impreza na polskim rynku, po zeszłorocznej klubowej edycji wraca do mainstreamu trance wydarzeń. Wygłodniali miłośnicy prawdziwego i czystego trance zaspokoją swój głód i pragnienie muzycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem tanecznych uniesień, napędzanego pożądaniem miłości Walentynek! Przygotowując wielki powrót Trance Xplosion wyznaliśmy zasadę, że niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 8 edycji Trance Xplosion!

Muzyczna uczta, na której skumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 18 lutego na Trance Xplosion! Pomyślcie o miłości do trance, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o muzycznym uwodzeniu!

Galaktyka trance’owych brzmień, pulsujących dźwięków, energetyzujących bitów i doprowadzających do tanecznej euforii najlepszych z najlepszych i najbardziej z pożądanych, globalnych artystów w Polsce. Intrygujące aranżacje i stylizacje, przeplecione z bogatymi wizualizacjami zawsze były mocną stroną eventu. Niestandardowe rozwiązania i pomysły na scenę muzyczną i wielki show jaki towarzyszy występom zaproszonych artystów wzmaga doznania z zabawy.

Rok 2012 to arena kolejnych wielkich, muzycznych doznań! Jaka będzie aranżacja Trance Xplosion 2012 oraz gdzie się odbędzie? Wkrótce przedstawimy pierwsze informacje dotyczące produkcji tego muzycznego wydarzenia! Natomiast już teraz możemy poinformować Was, iż Trance Xplosion na pewno odbędzie się w Poznaniu a gdzie dokładnie?  Dowiecie się wkrótce. Niedługo podamy również informację kiedy rusza sprzedaż pierwszej promocyjnej puli biletów!

Wielki powrót do halowych eventów Trance Xplosion to także powrót do korzeni muzyki trance. Do upliftu, który ostatnimi czasy schodzi do undergroundu. Nie będzie eksperymentów z komercją, czy odłamami house. To jest trance event i dlatego słuchając głosów klubowiczów i czytając oczekiwania wobec artystów na forach największych polskich portali o muzyce klubowej zaprosiliśmy najbardziej przez Was pożądanych wirtuozów trance:

Andy Moor

John O’Callaghan

Sied van Riel

Sean Tyas

Arnej

RAM

Arctic Moon

Next DJ

 

UWAGA ROZWIĄZANIE KONKURSU!!!
Wśród tak licznych wypowiedzi wytypowaliśmy 5 zwycięzców! Poniżej przedstawiamy listę osób, które wygrały konkurs:

1)      Emill_1984 – Podwójny bilet VIP

2)      Sivy89

3)      QrisQ

4)      Brylek

5)      Rafaelo90

6)      Tytan Lochów

 

Zwycięzcom gratulujemy! Informujemy również, iż skontaktujemy się z Wami w najbliższym czasie!

Komentarze
 • m.i.k.o.8 grudnia 2011, godz. 20:11
  obecny!! :)
 • boe778 grudnia 2011, godz. 20:17
  OBecny na Entrance. ZREszta w tym czasie trzeba bilety kupować na lipiec.
 • viscaelbarsa8 grudnia 2011, godz. 20:21
  Ale kiszka, żadnego z moich ulubieńców czyli Julesa lub Boliera, który spokojnie załapał się do TOP5 głosowania.
 • tigi_wawa8 grudnia 2011, godz. 20:34
  ....Nic więcej do szczęścia nie potrzeba..:)
 • Lilu0078 grudnia 2011, godz. 20:44
  aaaaaa Callaghan :D Dzięki Ci MSM :D Ale szkoda, że Artiego nie ma i Boliera, bo na nich głosowałam :) Ale fajnie, że będzie Andy Moor ;)
 • Trix118 grudnia 2011, godz. 20:59
  Line up jest naprawdę dobry więc nie pozostało nic innego jak czekać na pierwszą pulę biletów.
 • cristoval martin 8 grudnia 2011, godz. 21:09
  Mocno trance'owa impreza halowa - mnie nie zabraknie.
 • Sebaaa868 grudnia 2011, godz. 21:11
  Bosko Obecny !!!!

  Ale liczylem ze zjawi sie Leon i Arty :(
 • waldi3698 grudnia 2011, godz. 21:11
  Chyba sie nie doczekam Leona tak szybko...Idea szczytna powrot do korzeni,aczkolwiek czy przebija konkurencje ktora bedzie w Bydgoszczy,najprawdopodobniej w marcu?Jak by nie patrzyc pewnie zjawie sie na obydwu imprezach poniewaz jest deficyt tego gatunku,aczkolwiek preferowaną prze ze mnie imprezą wiosenna jest jednak Entrance.
 • White Sands8 grudnia 2011, godz. 21:13
  ciagle te same nazwiska :/ a gdzie ktos kogo jeszcze na evencie w Pl nie bylo? typu ferry tayle , tritonal ,will atkinson ?
 • R28 grudnia 2011, godz. 21:20
  Super skład! Tylko żal JJ.
 • Wojtas20088 grudnia 2011, godz. 21:20
  Świetny skład - Moor - jeden z moich ulubieńców, John - stary dobry kosiarz, Tyas i van riel - nie popuszczą, Arnej po Entrance jest w mojej czołówce i jeszcze RAM dopełniający całość ;D Do tego poprosimy Arctic Moona, Skytech and enjoy the show ;D
 • Sebaaa868 grudnia 2011, godz. 21:22
  Zgadzam sie z wojtas2008 Arctic i Skytech oni beda tam potrzebni :D
 • Michuu098 grudnia 2011, godz. 21:33
  Bajeczka ! Szkoda tylko [email protected] no ale sklad i tak jest potezny jak na polskie realia :) Miejscem zapewne beda targi a bilety w 1puli nie przekrocza stowki :) Oby sie sprawdzilo :) Obecny !!
 • baartec8 grudnia 2011, godz. 21:39
  LU niezły, nawet bardzo, zobaczymy co MDT zaproponuje.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (275)