Wracamy jeszcze na chwilę do imprezy z okazji 12. Urodzin FTB i ceremonii rozdania statuetek za rok 2012. Trzej panowie z tegorocznego podium zrobili statuetkom ładne fotki i skomentowali wyniki na... 11 UserComments

TOP 3 dziękuje, statuetka z nr 1 na aukcji charytatywnej

Artykuł dodano: 17 grudnia 2012, godz. 17:30
Odsłony: 7020x
Wracamy jeszcze na chwilę do imprezy z okazji 12. Urodzin FTB i ceremonii rozdania statuetek za rok 2012. Trzej panowie z tegorocznego podium zrobili statuetkom ładne fotki i skomentowali wyniki na swoich profilach społecznościowych, postanowiliśmy je stamtąd skopiować i wkleić tutaj.
A przy okazji – wiadomość z ostatniej chwili: DJ W wystawił statuetkę na aukcję charytatywną, szczegóły poniżej.Nr 1 – DJ W:

To co się wczoraj wydarzyło to wręcz kwintesencja przewrotności. Myślałem, że daję wystarczające sygnały, by na mnie w tym roku nie głosować pisząc tutaj na łamach FB o dj-ach młodych, o muzyce, której próżno szukać w popularnych rozgłośniach, o imprezach, na które chodzą tylko ludzie świadomi. Nie są to działania nastawione na poklask i popularność. Skąd zatem owa pierwsza lokata w rankingu? Czyżby się okazało, że moje postrzeganie kultury klubowej popiera więcej osób niż mi się wydawało? Jeśli tak – to bardzo się z tego zwycięstwa cieszę. I radości tej nie jest mi w stanie nikt odebrać mimo że chętnych jak widzę jest wielu (…).

Ps. Statuetka (skąd inąd bardzo ładna) ma do wykonania jeszcze jedną – dużo ważniejszą misję.

„Przedmiotem aukcji jest ta oto piękna statuetka. Jest to nagroda w plebiscycie na najpopularniejszego dj-a w Polsce (w roku 2012) organizowanego przez portal FTB.PL. Zebrane pieniądze w całości przeznaczę na pomoc wybranemu Domowi Dziecka w województwie Kujawsko Pomorskim. By aukcja nie zakończyła się na jakichś „drobnych”, bo sama statuetka może wydać się mało atrakcyjna oraz by zainteresować aukcją kluby oraz organizatorów imprez - w ramach gratisu dołączam swój booking w dogodnym dla obu stron terminie w miesiącach luty-listopad 2013. Wojciech Oborski (dj W)”


Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2880151310Nr 2 – DJ Alex:

Dziękuję Wam - za wczorajszy wieczór w klubie X-Demon Zielona Góra, tylu dobrych słów motywujących do dalszego działania dawno nie słyszałem, chociaż ostatnio dociera do mnie coraz bardziej to, jakim wsparciem mnie darzycie każdego dnia. Było bardzo miło spotkać wszystkich kolegów i przyjaciół z branży oraz wielu z Was, z którymi od długiego czasu nie miałem okazji się widzieć.

Dziękuję - za wszystkie głosy w tegorocznym rankingu FTB DJ TOP 2012, których jak mniemam było nie mało - ilości nie znam do dziś... :) Niezmiernie cieszy fakt, że praca i pasja do muzyki została przez Was doceniona i mam nadzieję że to, co robię daje Wam tyle radości ile mi każdego dnia... Jakim wszak byłoby nasze życie bez muzyki???

Dziękuję - jak to powiedzieli moi przyjaciele - za "nagrodę publiczności" kolejny rok z rzędu :) Wasze reakcje podczas całej gali, były niewiarygodne i potwierdzają fakt że imprezę tworzymy wszyscy razem - my DJ'e w konsoli i Wy Klubowicze na parkiecie - to była magia...

Gratuluję sukcesów wszystkim kolegom i przyjaciołom z czołówki FTB DJ TOP 2012, gratuluję pasji do muzyki i ciężkiej pracy. Uważam że mijający 2012 rok był bardzo owocny dla naszej branży i jak sądzę daje nam wszystkim jeszcze więcej motywacji do dalszego działania. Respect dla wszystkich "młodych talentów", o których w tym roku usłyszał świat, a także dla tych, o których usłyszy jeszcze bardziej w najbliższej przyszłości. Moim zdaniem tylko ciężka i systematyczna praca prowadzi nas tam, gdzie chcemy dotrzeć, czego nie daje "droga na skróty..."

Bez Was i Waszej miłości do muzyki - nie byłoby mnie... za to jeszcze raz - DZIĘKUJĘ :-)
Nr 3 - Miqro:

„Miła niespodzianka wczorajszego wieczoru! Jest mi bardzo miło otrzymać statuetkę z nr 3. Gratulacje do wszystkich DJ-ów. Bombowe sety, ale za krótkie... Pozdrowienia dla wszystkich, co z nami byli.

I wanna see You D'ance to he beat, so... da da da da D'ance (słyszeliscie?)".
Komentarze
 • Gigiblue17 grudnia 2012, godz. 17:49
  Brawo Wojtas !
 • Timber17 grudnia 2012, godz. 18:20
  Piękny gest, brawo
 • Luc Deep17 grudnia 2012, godz. 18:25
  z całej dziesiątki W jest moim nr 1:) A wszystko od DUSS to dla mnie mistrzostwo świata:)
 • Jerycho198817 grudnia 2012, godz. 19:15
  To się chwali ;)
 • agnieszka52317 grudnia 2012, godz. 23:59
  SUPER POMYSŁ WOJTEK!!!!BRAWO!!!UWAŻAM ŻE POZOSTAŁA DWÓJKA POWINNA ROBIĆ TO SAMO....
 • UcieX18 grudnia 2012, godz. 01:31
  @ agnieszka523
  Hej! Wszyscy z tych Panów prezentują swój niepowtarzalny styl i pomysł na siebie co jest ich atutem! Alex oferuje profesjonalny mastering co jest pewnym ukłonem dla nieznanych producentów, za to Miqro to legenda Sunrise Festival :) . Przepraszam, że tak upłycam, ale daję znać takie główne atuty :)
 • masterpiece118 grudnia 2012, godz. 08:31
  wzruszyłem się
 • agnieszka52318 grudnia 2012, godz. 17:41
  Drogi UcieX, ja nie neguje pracy pozostalych panów, sa swietni w tym co robia i zycze im jak najlepiej:) mialam na mysli to, ze Wojtek mial super pomysl z wystawianiem swojej statuetki na aukcje z ktorej pieniazki zostana przeznaczone dla dzieciakow :) i reszta panow powinna w tej kwesti pojsc jego sladem....w mojej wypowiedzi bylo wyraznie napisane ze Wojciech mial super pomysl wiec w przyszlosci UcieX uwazniej czytamy posty innych ;)pozdr.
 • UcieX18 grudnia 2012, godz. 17:51
  Dość lakoniczna była ta wypowiedź, dlatego myślałem, że chodziło Ci "pomysł na siebie" ;)
 • wared20 grudnia 2012, godz. 18:40
  ta aukcje ja wygram /o
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (11)