Projekt HOLO autorstwa ekipy koncertowej Erica Prydza zachwycił kolejny raz. Tym razem zanosi się na coś znacznie większego, ponieważ Tomorrowland podjął współpracę ze Szwedem! 0 UserComments

Tomorrowland łączy siły z Ericiem Prydzem. Show HOLO jeszcze w tym roku w Amsterdamie – szczegóły

Artykuł dodano: 9 sierpnia, godz. 15:34
Odsłony: 962x
Projekt HOLO autorstwa ekipy koncertowej Erica Prydza zachwycił kolejny raz. Tym razem projekcje wizualne pojawiły się na scenie Freedom podczas festiwalu Tomorrowland. Sporo szumu narobiła fotografia przedstawiająca jedną z grafik holograficznego występu, którą udostępniono na facebookowym profilu belgijskiego eventu. O co chodziło? Przekonajmy się!


Tego nikt się nie spodziewał!

Kilka dni temu na social mediach festiwalu Tomorrowland pojawił się fragment projekcji HOLO na scenie Freedom z dopiskiem Stay tuned... Monday, August 8 - 15:00 CEST". Jak się później okazało, organizatorzy belgijskiego eventu przygotowali dla nas coś znacznie więcej, niż tylko udostępnienie setu na YouTube, ale osobną imprezę w kooperacji z Ericiem Prydzem. Co o niej wiemy?

Tomorrowland presents Eric Prydz HOLO odbędzie się 20 października tego roku w wielofunkcyjnej hali widowiskowej Ziggo Dome w Amsterdamie. W tym obiekcie koncerty grali np. Armin van Buuren, duet The Chainsmokers, Kygo czy wielu innych wspaniałych artystów. Czy Szwed pobije rekord pod względem frekwencji? Tego nie wiemy, lecz sądzę, że wiem, jak duża liczba fanów DJ-a chciałaby zobaczyć HOLO na żywo. Sam jestem jedną z tych osób, bo coraz powszechniejsze wśród EDM-owych producentów stają się występy z użyciem złożonych programów wizualnych. Myślę jednak, że projekt Prydza jest jedyny w swoim rodzaju, a fani rzucą się na ten koncert jak na świeże bułeczki.

Co wiemy na temat biletów? Są one dostępne na dedykowanej przez Tomorrowland stronie, gdzie w tym momencie znajdują się wszystkie istotne informacje dotyczące imprezy. Wejściówki będzie można zakupić w przedsprzedaży, która trwać będzie od jutra tj. 10 sierpnia od godziny 12 do piątku 12 sierpnia do godziny 10. W tym czasie bilety będą kosztować 54 euro za osobę, co aktualnie w przeliczeniu na polską walutę daje 254 zł. Pamiętajmy, że do takowej przedsprzedaży trzeba się zapisać na tej stronie.

Na koniec informacja dla tych mniej zdecydowanych. Zwykłe wejściówki będą dostępne od piątku 12 sierpnia w cenie 59 euro aż do wyczerpania zapasów. Wydaje mi się jednak, że karnety wyprzedają się w try miga. HOLO od Prydza to jedyny taki projekt na świecie, a Ci szczęśliwcy, którzy widzieli takowy występ na żywo, prawdopodobnie zapamiętają go do końca życia. Nie bądź gorszy, nie czekaj i zaopatrz się w bilety już teraz!

Obejrzyj zwiastun zapowiadający imprezę Erica Prydza w Amsterdamie!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)