Tiësto z wybitnym supportem odwiedza Polskę! Solowy projekt artysty już niedługo pojawi się na... no właśnie, gdzie zobaczymy się w czerwcu? 0 UserComments

Tiesto niedługo odwiedzi Polskę – szczegóły

Artykuł dodano: 15 kwietnia, godz. 18:45
Odsłony: 2863x

Tiësto z wybitnym supportem odwiedza Polskę! Solowy projekt artysty już niedługo pojawi się na... no właśnie, gdzie zobaczymy się w czerwcu?


Tiesto podbija Śląsk solowym występem 

Tiësto, a właściwie Tijs Michiel Verwest, to prawdziwa legenda muzyki elektronicznej, która działa nieprzerwanie od prawie 40 lat. Muzykę tworzył z artystami takimi jak Armin van Buuren, Ferry Corsten, Justin Timberlake, Maxi Jazz (Faithless), a nawet z Madonną. Holenderski DJ i producent muzyczny, który uznawany jest za jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, zawita w Polsce już niedługo, a dokładniej 15 czerwca. 

Z pewnością Tiësto jest jednym z tych artystów, na którego występ czeka wielu fanów różnych pokoleń. Ci ze starszego rocznika będą kojarzyć Tijsa z legendarnego utworu Adagio For Strings, który jest ikoną muzyki tamtych lat. Kto właśnie wrócił wspomnieniami do roku 2014?

Tiësto również nie rozstał się z muzyką przez ostatnie lata. Pewnie znacie klubowy utwór Don't be shy z wokalem utalentowanej Karol G, który niedawno podbijał praktycznie każdy klub w okolicy. To jeszcze nic! Może przypomnijmy sobie uwielbiany do teraz kawałek Do It To It wykonania ACRAZE, który jest viralem tego roku. Tiësto na swój czerwcowy występ ma pare asów w rękawie – przygotował nie tylko remix najlepszej piosenki tego roku, a coś jeszcze lepszego! Gotowi na niespodziankę?

Tiesto - Don't Be Shy, posłuchaj 

Lepiej już rezerwujcie termin!

Pomimo solowego występu legendę muzyki elektronicznej dopełnią występy zaproszonych przez Tiësto gości z międzynarodowej, a nawet i polskiej sceny klubowej. Tej nocy poza główną gwiazdą usłyszymy także występ Acrazego, Mike'a Williamsa, Sema Voxa, neeValda, Tribbsa, Rudy B2B Encore'a, a także Juliana Suppo. Z takim obstawieniem sceny ciężko odmówić sobie wyjścia na jedyny taki koncert w tym roku! 

Tiësto pokazał nam swoje możliwości na Ultra Miami Festival 2022, gdzie po raz kolejny zagościł na głównej scenie największego festiwalu muzyki elektronicznej. Co będzie się działo w gliwickiej arenie? Przekonaj się sam! Jak podają organizatorzy, sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19 kwietnia o godzinie 19.00. 

Tiësto na UMF 2022


Sprawdź także:

Seven Lions łączy siły z Blastoyz. Czy zobaczymy go ponownie w Polsce?
Martin Garrix i gwiazdy Heartbeat Festival 2022 we wspólnym numerze
Debiutancki album Swedish House Mafii już dostępny – posłuchaj
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)